Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen etetőszéket ajánlotok?

Hubilla kérdése:

Milyen etetőszéket ajánlotok?

Figyelt kérdés
Kérlek adjatok tanácsot! A kisfiam jó nagy baba, 7 hónapos és 9,5 kg, 74 cm...szóval olyasmi kéne, amit nem "nő ki" egyhamar. De más vélemény is érdekel: kerék fontos-e? dönthető? állítható? műanyag? fa? stb... Köszönöm!

2014. máj. 27. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk még nem kellett, mert csak 6 hós és még nem ül stabilan, de már nézelődtünk. Nekünk jóbarátok a full műanyagot javasolták, mert nekik huzattal bevont székük van, és egy idő után takaríthatatlan lett a huzat. Ezért olyat javasolnak, márkától függetlenül, ami tiszta műanyag, lezuhanyozható és kész. Pl. ikea székek
2014. máj. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekünk IKEA-s van (a legegyszerűbb). ez csak akkor jó ha magától feltud ülni. amíg nem tudott, addig hordozóban etettem :)
2014. máj. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Touragoo. Hasonló paraméterekkel rendelkezik/zett a fiam. Nagyon jó még most is (most 2,5 éves). Dönthető, könnyen tisztítható, levehető tálcás, a magassága is állítható. Örülök, h megvettem.

[link]

2014. máj. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi székre rögzíthetőt vettünk és nagyon szeretem, mert nagyon praktikus. Full műanyag könnyű tisztán tartani, ki 5 és fél hósan kezdtük el használni. A kislányom most 13 hós és kb 11 kg és még teljesen jó, bár a tálcáját már vagy 2 hónapja nem használjuk, mivel az asztalhoz tolva eszik velünk.
2014. máj. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fa etetőszék,amit később széknek és asztalnak lehet összerelni,6 éves koráig hasznos és újonnan is max 6-8 ezer forint......
2014. máj. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!