Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg én reagálom túl?

Tényleg én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Ismerősöm kisfiáról van szó. Tényleg nem a legszebb gyerek, de eddig azt hittem, hogy az anyjának minden gyerek szép. Ennek ellenére az anyja nyíltan mondogatja mindenkinek milyen csúnya lett a gyerek, röfinek, lófejnek, szörnyinek hívja. Emellett a szellemi képességeire is megjegyzéseket tesz, pl hogy milyen buta, meg lassú a kisfiú. Amikor megjegyeztem, hogy nem kéne annyit mondott, hogy túlreagálom, mert nincs gyerekem és idilli kép él bennem a leendő gyerekemről. Meg hogy a kisfia úgysem fogja fel miket mond neki, mert még csak egy éves és "tök hülye" És hogy reméli, mielőbb lesz új gyerekük, mert "ez igencsak rosszul sikerült darab".
2014. máj. 27. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
az ilyen alkalmatlan arra, hogy gyereke legyen ... szegény gyerek
2014. máj. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én mondanám neki legközelebb hogy ja, nem egy szépség, szegényke az anyjára hasonlít. Szegény kisfiú, csak sajnálni tudom. Amúgy kíváncsi lennék a kisfiúra, bár egy gyerek se érdemli meg hogy a saját anyja így beszéljen róla.
2014. máj. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Amikor elekzdi ugyanezt mond mg neki mit vart? Sz4rbol nem lehet varat epiteni. Ne remenykedjen h a kovetkezo szebb lesz mert a genek sajnos alapbol selejtek.

Az ilyen nem normalis. Egy ekkora gyerek siman erti ha csunyan beszelnek rola vagy dicserik epp. Az erzelmeket felfogja. Remelem az eletbe nem szul tobbet. Szegeny kisfiu.

2014. máj. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Uh, szegény gyerek. Én még másnak a gyerekére se mondanék ilyeneket, nem hogy a sajátomra!
2014. máj. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azzal még nincs,gond hogy nem tartja az összes gyereket szépnek én sem tartom sőt vannak kifejezetten csúnya gyerekek.De azért nem kéne egy kisgyereket megalázni a külseje miatt.
2014. máj. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Undorító szar nõ lehet! Én a helyedben szóvà tenném, hogy visszataszító, ahogy a gyermekérõl beszél. Figyeljetek oda a kisfiúra, nehogy baj legyen!
2014. máj. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!