Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy évesetek mellett hogyan...

Egy évesetek mellett hogyan alakul egy átlagos napotok?

Figyelt kérdés
Miket játszottok, esztek, mikor mennyit alszik, mennyit tudtok szabadban lenni, hogy alakul a ti munkáitok mellette( pl. házimunka)
2014. máj. 29. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Felkelek 6 körül. Amíg a lányunk alszik még, addig elvégzek néhány apróbb házimunkát, pakolás, mosógép elindítás, ruhahajtogatás, reggeli előkészítés, stb. Fél-egy óra múlva felkel, csak tápszert iszik. Utána játszunk kicsit, tízórai után vagy kimegyünk sétálni, triciklizni, vagy elmegyünk mondókázóba, baba-mama klubba. Hazamegyünk, ebéd és utána alszik. Eszik valamennyit a mi ételünkből is, de nem sokat, ezért általában kap egy bébiételt is.

Ha elaludt gyorsan megycsinálom, amit muszáj, pl. felmosok. Utána tanulok, mert levelezőn járok egyetemre. Ha felkelt, akkor uzsonnázik. Ilyenkor tejpépet, vagy Sinlacot szokott enni általában valami gyümölccsel. Utána kimegyünk a levegőre. Hazajövünk, fürdés, tápszer és alvás. 9 körül alszik el. Ilyenkor megcsinálom, ami elmaradt napközben. Főzni általában ilyenkor szoktam másnapra, vagy ha valami gyorsat tervezek, akkor reggel készítem el, amíg még alszik, vagy reggel előkészítem és befejezem közvetlenül ebéd előtt. Ha mindennel kész vagyok, akkor még tanulok este.

2014. máj. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Húha, jó sok lehet neked gyerek mellett, hogy a tanulást is be kell iktatnod.Én tuti nem tudnám csinálni. :) Sok szerencsét a sulihoz! És köszi még a választ is mindezek mellett!
2014. máj. 29. 15:19
 3/3 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Még annyi, hogy már picit több, mint 1 éves a lányunk. Ez a napirend kb. 13 hónapos korától van így. Pontosan 1 évesen még kétszer aludt. Volt egy rövid alvása délelőtt is. Úgyhogy akkor még nem nagyon jártunk el mondókázni, mert pont akkor aludt, amikor a foglalkozás van. A napirend többi része hasonló volt.
2014. máj. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!