Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy kisbaba mikor kezd el...

Egy kisbaba mikor kezd el mászni? Mert a kiságyba már próbálkozik. Most 14 hetes. Már szépen kinyomja magát hason.

Figyelt kérdés
2014. máj. 29. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

azért az, hogy kinyomja magát hason, elég messze van még a mászsától :)

3 hónaposan kell kinyomnia hason magát, aztán jön a forgás, ezt 6 hónapos korig "kell", majd kúszás, 6-8 hónapos kor körül és utána jön majd a mászás.

itt már nagyon eltérő melyik baba mikor kezdi, van aki 6 hónaposan, van aki 10 hónaposan.

de 3 hónaposan biztos nem képesek a babák mászni ;)

2014. máj. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az normális, hogy kinyomja magát, de ennek még semmi köze a mászáshoz. Az majd csak 6-7 hónapis korában lesz aktuális.
2014. máj. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
6-7 hónapos kora körül, de ennek szépen vannak fokozatai.
2014. máj. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az hogy "kinyomja magát hason", mit jelent pontosan? négykézlábra áll? ezt el sem tudom képzelni... de még talán azt sem, hogy a kezecskéjével teljesen kinyomná a felső testét.
2014. máj. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy 14 hetesen mászni fog olyat mondjuk már hallottam hogy 5 hónaposan mászott egy baba.

Az én lányom előbb kúszott 6 hónaposan kb 2-3 hétig, 7 hónaposan mászott.

2014. máj. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!