Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történhet, ha a baba...

Mi történhet, ha a baba belealszik a lázba?

Figyelt kérdés
Azaz, ha alvás közben felmegy nagyon a láza, de nem ébred fel vagy ilyesmi, hanem alszik tovább.

2014. máj. 29. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor iskaphat lázgörcsöt. Figyelni kell éjszaka is, hogy meleg e a tarkójánál. (Én mindig ott nézem). Ha melegnek érzed, mérd meg a lázát!
2014. máj. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontosan! Figyelni kell! Az én két és féléves fiam sem ébred fel rá általában. Most is beteg, így közöttünk alszik. Amikor elaludt, még normál volt a hője, éjfélkor meg 38,7!
2014. máj. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Felkelteni és kúpot adni.
2014. máj. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mit kell tennem, azt nem tudom, hogy, ha nem tenném, akkor mi történne? Alvás közben hogy kap lázgörcsöt ébredés nélkül? Fizikailag hogyan zajlana az egész? Bocsánat, de képtelen vagyok elképzelni. Pl. ha véletlenül elaludnék és nem venném észre. Persze nem alszok el és ilyen nem történhet, csak érdekel.
2014. máj. 30. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!