Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szabad a babának többféle...

Szabad a babának többféle tápszert adni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy egy nap 5-ször eszik és 1 étkezésre nem azt adtam, amit amúgy mindig eszik. Nem baj? Majdnem 4 hónapos.
2012. dec. 2. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem baj. Jó, ha szokja az újabb ízeket. Tejpépek, rizspépek szépen beépülhetnek az étrendjébe!
2012. dec. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából ez csak egy másik fajta tápszer. Eléggé bukós ezért AR-es tápszert eszik, de az szorulást okoz. Kedden megyek az orvoshoz feliratni valami más fajtát, de ma már egyik étkezésre inkább egy nem AR-est adtam hátha holnap jobban tudna kakilni.
2012. dec. 2. 21:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Akkor a te babádnak a Milupa fermentált tápszer való! AR-es, és a pocakgondokat is megoldja. Az én kisfiam is ilyet ivott. Most lesz egy éves, és már két-három hete nem akar tápszert inni. Én meg szomorkodom, hogy pedig milyen jó is volt ez a fajta tápszer, mert tudtam, hogy ettől minden nap van többször is nagydolog. Ja, és a fiam ugyanúgy bukós is volt. Én a helyedben ezt írattatnám fel. 900 grammos, és receptre 1066 forintba kerül. Az íz is finom. Remélem, hogy olvasod az írásom, mielőtt elmész a dokihoz. Majd írj, hogy ilyet írattál-e!
2012. dec. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi is fermentáltat iszunk,de sajnos az én lányom azt is ki bukja így Nutritonnal sűrítem pluszban.
2012. dec. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A Milupa fermentáltat már próbáltuk, de ugyanúgy kibukta, mint a nem AR-es Milumilt. Ezért maradtunk az AR-es Milumilnál, de mostmár durván szorulásos.
2012. dec. 3. 09:34
 6/7 A kérdező kommentje:
Ettől a Nutritonos sűrítéstől nincs szorulása a babádnak?
2012. dec. 3. 09:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs szorulása tőle.
2012. dec. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!