Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Etetés után miért nem lehet...

Etetés után miért nem lehet egyszerűen letenni a babát? 2-3 órán át kell etetni pluszba, ringatni, sétálni, peluscsere, nem bírom már!

Figyelt kérdés
2014. jún. 2. 21:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idos? Ez eleg keves info amit leirtal. :-)
2014. jún. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
91%

Szia,üdv a klubban.


Kimondta,hogy nem lehet letenni??

Én megetettem és letettem...főleg,mikor még nagyon picik nem is igényelnek ettől többet!

Ne érezd kényszernek,annyit foglalkozz a babával,amennyit igényel...értem ezalatt,hogy vannak a szükségletei..és ha ezen felül azt érzed,hogy babusgatod tedd meg,de ha elvan a bébi..akkor pihenj és kicsit törődj magaddal.

Ahogy az idő telik és "nyílik" az értelmül a gyerekeknek,majd érzékeled te is,hogy igényli a babusgatást,játékot,a vele való "foglalkozást"

A peluscsere az elég fontos...:)


Fáradt vagy ez látszik a soraidból...ne legyél kényszeres

csak lassan és pihenjjjj!!!


Kitartást!

2014. jún. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
38%

Etetés után a babát böfiztetni kell (max. 5 perc), utána leteszed az ágyába és alszik a következö etetésig.


NEM kell külön ringatni, sétálni, stb.

A pelenkát meg etetés ELÖTT jobb cserélni.


négy gyerekes anya

2014. jún. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
75%
Hogy lehet 2-3 órán át etetni? Ezt nem èrtem.Eleve kb 3 óránként esznek a csecsemők.Az egyik etetès éri a màskat.Szoptatsz vagy tápszerezel? Ha szoptatsz ne hagyd addig nyammogni.Max 20-30 perc, egy nagy büfi és leteheted.Nem csodálom ha fáradt vagy.
2014. jún. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

3 hetes

pelust sajnos utána cserélek, mert közben is tele lesz.

büfiztetni szoktam

5 perceket eszik csak etetés után addig megnyugszik, de utána megint sír

jelenleg este 19 óra óta küzd


és sokszor ez van

etetés vagy egy óra, utána 2-3 óra sírás


most sírva leraktam. nem tudok mit kezdeni vele.végképp.

2014. jún. 2. 22:34
 6/31 A kérdező kommentje:

szóval így alig eszik, alig alszik, mert az etetések érik egymást, nem tudom így tartani a 3 órát.

tekintve, hogy volt a 19 órási utána jött volna a 22 órási, de közte nem is aludt, most merül ki, jelenleg csend van.

hát én neki nem állok a 22 órási etetésnek.

2014. jún. 2. 22:37
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem stimmel valami. Van elég tejed? Mennyit eszik? Hasa nem fáj? Attól mert sír nem feltétlen éhes, ha viszont mindig az nem lakik jól.
2014. jún. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
35%

Meg iszonyu pici es mar ki vagy bukva?

Nem gondolod h a pocakja faj neki? Mert ez konnyen eloforsulhat. Foleg h ennyi ideig eszik. Nem szopizik tul sokat es az kinozza azert sir?

Esetleg azert szopizik ilyen sokaig mert nem jon annyi tejed amivel jol lakhatna es folyamatosan ehes?

Meg mi az h a 22 oras etetest kihagyod? Akkor mit csinalsz hagyod orditani? Nem adsz neki enni?vagy ezt h gondoltad?

Amugy mikor az en lanyom ilyen aprocsk volt allandoan keltem etetni es mivel be volt sargulva mindig bealudt, 45 percig is eltartott egy etetes. Iszonyatosan hasfajos volt allandoan orditott! Nehez volt de sokat tartottam olben es tornaztattam, simiztem stb...

Nagyon keves idom volt barmi masra de ez ilyen. Idovel konnyebb lett.

Kerj segitseget mert az nagyon-nagyon durva h mar ilyen hamar ki vagy borulva.

2014. jún. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
80%

Faj a hasa. Nem biztos hogy ehes.

mennyiket eszik? Lehet keves a tejed.

Nalunk a hasfajas miatt volt hasonló a helyzet. Elvileg 3honapos kortol javul majd.

ritka akinek csak eszik alszik a babája nyugi!

2014. jún. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó vagyok. Azért kéne tudni mennyit eszik mert lehet inkabb az a gond. De az 5perc kaja kevés.
2014. jún. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!