Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Etetés után miért nem lehet...

Etetés után miért nem lehet egyszerűen letenni a babát? 2-3 órán át kell etetni pluszba, ringatni, sétálni, peluscsere, nem bírom már!

Figyelt kérdés
2014. jún. 2. 21:41
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
26%

En egyik gyerekemet sem tudtam letenni eves utan rogton ilyen picikorban. A nagyobbik felelenkult a tejtol, esze agaban sem volt aludni, ot mindig ebredes utan etettem aztan fent volt, amikor elfaradt akkor vittem csak aludni. O mondjuk baromi aktiv volt mar par naposan is es nagyon sokat volt ebren, egyaltalan nem sirt, szoval vele konnyu volt.

A kicsit meg azert nem tudtam letenni aludni kaja utan, mert elkepeszto hasfajos volt 2 hetes koratol kezdve, hosszu-hosszu orakon at uvoltott es rangatozott szinte egesz nap. Ot magamra kotozve hordoztam leginkabb. Iszonyu kimerito egy hasfajos gyerek, erdemes mindent kiprobalni, hatha valami segit... Ha semmi sem, akkor pedig biztasson, hogy tenyleg elmulik az idovel.

2014. jún. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
29%

Én megertelek, hogy ki vagy borulva. Nemrég szultel, talán meg verzel is, fáradt vagy, kimerült a szervezeted, ráadásul a hormonális változások..

A sok szuperanyanak biztos mi.den elsőre.flottul ment. Bizony nekem ez volt az egyik legnehezebb időszakom. Nagyon hasfajos babám volt, meg anélkül is nehéz, na


Én ezeket csinalnam:

Mérleg - eleget eszik e

Szopi - idővel hamarabb leszivja, belejon ő majd. Addig mig ez van, segítség? Tudsz valakinek szólni, anyukad, anyósod, ferjed stb

Kideriteni nem e hasfajos, ezt látod rajta, erre is vannak módszerek

Kitartást, minden egyre jobb lesz, csak ezt nehéz meglátni, utólag könnyebb:)

2014. jún. 3. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
62%

Draga utolso valaszolo, ki irta itt h mindenkinek elsore siekrult vagy egyebek? Senki nem tartotta szuperanyunak magat, eop mindenki azt irta amiket te is felsoroltal szinte. Mirol is beszelunk?

Adtunk tanacsot h mire figyeljen! Miert provokalsz masokat? Jobb lett tole a napod?

2014. jún. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Mi ugyanezt csináltunk az első lányommal, van mérleges, mennyit eszik.Nálunk az volt a gond, hogy kevés volt neki az anyatej, Két hétig próbálkoztam, majd kapott kiegészítést.
2014. jún. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
75%
Mi hat hetig csinaltuk ezt.konkretan fogat mosni nem volt idom.azt hittem megbolindulok.nekunk a hasfajastol volt.ejjel nappal uvoltott.evett es csak rajtunk volt hajlando elaludni.es egyszer csak olyan hat hetes koratol elkezdtek javulni a dolgok.most harom honapos es kb.egy honapja ugy alszik el h asit viszem az agyaba.adok neki egy textilpelust(azt olelgeti) es mar alszik is.nalunk mar csak reggel este van szopi mert egesz nap a cicin logott es ehes maradt.ezert tapszeres lett.azota jobban is alszik.(ezzel nem azt mondom h azt adj neki de erdemes a tejet megnezni h jo e)en igeny szerint szoptattam na ez nem jott be.vedono mo dta h 3orankent etessem.persze plusz minusz fel ora.vagy ha aludt nem keltettem fel.azota rendezodtek a dolgok.mert tenyleg ehes es eszik is.nekunk se jo ha egesz nap eszegetunk.
2014. jún. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
20%
szegényt lerakod, hagy sírjon? inkább vigasztalni kéne, főleg ha fáj a hasa..
2014. jún. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
16%
Melyik válaszoló írta, hogy hasfájósan lerakta és hagyta sírni?
2014. jún. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

"most sírva leraktam. nem tudok mit kezdeni vele.végképp."

a kérdezőé. nyilván a gyereket rakta le sírva, mert nem tud vele mit kezdeni.

az meg tök mindegy, hogy a hasa fáj vagy éhes, de sír.

2014. jún. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Jaj, nagyon magamra ismertem az irasodban! Nekünk nagyon hasfajos volt, úgy 3,5 hónaposan múlt csak el.

Ha magad elé emeled a babát, és ő huzogatja a labacskait a pocakjahoz akkor bizony fáj neki. :-( lehet kapni hasfajasra szereket, próbáld ki őket. Nekünk a sok kozul még az Infacol volt az, ami úgy ahogy segített.

Egyébként abszolút megértem h kivagy, nekem az elso 8-9 hét katasztrófa volt.

Sok-sok türelem és kitartás!!!! Hidd el, javulni fog a helyzet (tudom, ez most reménytelennek tűnik)!


11 hónapos kisfiú anyukája

2014. jún. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Én az első hetekben-hónapokban mikor ilyen sírás volt, hanyatt feküdtem, magamra fektettem a picit és a plédet magunkra csavartam úgy, hogy a fenekem alá gyűrtem. Sokszor beájultam én is a picivel, és így mégcsak véletlenül sem gurult le rólam. A franciaágy közepére telepedtünk, szóval abszolút figyeltem mindnere, hogy őt ne érhesse semmi baj. Iszonyú jókat aludt így - és én is vele. :)) A többi akkor nem érdekelt. Kb 2hónap után kezdett javulni a helyzet, és onnantól szinte magától aludt el.

Ha hasfájós nemigen tudsz vele mit csinálni- ezt az időszakot át kell vészelni- hidd el egyre jobb lesz minden. :) Kitartást.

2014. jún. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!