Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyszerűen nem megy a hozzátáp...

Egyszerűen nem megy a hozzátáplálás. Valamit rrosszul csinálok?

Figyelt kérdés

LAdtam neki alma levét nem ízlett neki. Majd alma-sütőtökötöt bêbiêtel formàjában. Azt sem ette meg . Majd alma sárgabarackot. Ez ízlett neki. Tizórait szeretném kiváltani. Mindig a tápi elött adom neki. De csak pár kanállal hajlandó enni. Adtam neki zöldséget na azt végképp nem ette meg.

Amíg ki nem váltok egy étkezést addig egy fajtát adják neki? Étkezés elött adjam vagy köztük?

4 hós a lányom.


2014. febr. 10. 05:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Várjál néhány hetet, elhiszem, hogy nem akarsz tápszert adni, de most még az a legjobb neki, igaz, hogy 4 hósnak már van bébiétel, de 6 hó előtt nem javasolják a hozzátápit. Persze nem kell addig.várni, pár hét után próbáld újra. Amúgy jól csinálod.
2014. febr. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne kombináld az ízeket, egyszerre csak egy félét adjál. Így nem tudod, h melyik nem jó neki. Egy hétig csak egy félét naponta mindig pár kanállal többet. Aztán így tovább. Kaja előtt add.
2014. febr. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Várjál még vele egy kicsit, am én úgy tudom 1 éves koráig nem ehet sárgabarackot :)
2014. febr. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tica0121 ***** válasza:
4 hónapos korában az én lánykám is csak 2-3 kanállal volt hajlanó enni. Aztán majd egy hónapig csak banános bébiételt... aztán egyik napról a másikra megváltozott, már mindenevő! :D 7 hónapos. Én azt csináltam, h kínálgattam neki, ha nem kellett, akkor hagytam. Kitartás.
2014. febr. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Csak mikor adom neki eszik pár kanállal és elkezd sírni , összeszorítja a száját. Ekkor adok neki tápit és így nem eszik bbébiételt. Így nem tudom hogy fogja megenni a késöbbiekben.
2014. febr. 10. 09:15
 6/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy még nem áll készen a hozzátáplálásra...ez nagyon baba függő. De ne add fel, lehet holnap már vígan eszi majd az almát is.
2014. febr. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!