Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ébred így majdnem...

Miért ébred így majdnem minden napközbeni alvásnál a lányom?

Figyelt kérdés

Majdnem mindig sírva ébred napközbeni alvásnál.

Kiabál, hogy anya, odamegyek, megnyugszik, majd nem tehetem le, csimpaszkodik, ha leülök vele visít, kinyomja magát, mintha fájna valamije, de ha elterelem a figyelmét, na meg ha sétálok vele, akkor jobb neki, de van néha, hogy úgy is sír.

Másfél órákat alszik csak, 18 hós, szerintem nem aludja ki magát rendesen, de akkor sem alszik többet.

Éjjel minden rendben, sokat alszik és jól, nem ébred éjjel és reggel is mosolyogva.


2014. jún. 2. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:

meg is írtad a választ!

Mindkét gyerekem ha nem aludta ki magát rendesen sírva kelt és alig lehetett megvígasztalni!

Valamit ki kellene próbálni,hogy tovább aludjon mert egy 1,5 évesnek 1,5 óra alvás nem valami sok!Tudom nem egyforma alvásigényűek a gyerekek de nekem mindkettő ebben a korba 3 órákat aludt délben!

Elég sötét van a szobában?

Eszik eleget mielőtt lefekszik?

Nincs valami zaj az ablaka alatt?

Próbáltad vissza altatni 1,5 óra után??

2014. jún. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azert nem hinnem, hogy a 3 oras alvas lenne az altalanos :O

Nem egyforma az alavsigeny, nekem teny, hogy kis alvasigenyu gyerekek jutottak, de sose aludtak nappal 3 orat, nemhogy 1,5 evesen.

Az idosebbik fiamnal azt figyeltem meg, hogy akkor is nyugosen ebred, ha nem evett eleget elotte, nemcsak akkor, ha almos maradt.

2014. jún. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A másfél óra alvás nem számít kevésnek. Van, amelyik másfél, 2 éves gyerek még ennyit se alszik napközben, vagy már nem is alszik. Itt van példának az öcsém és a húgom, másfél éves koruk óta semmit nem aludtak napközben.

A fiam pedig 1 éves kora óta 1,5 órát alszik, kb. fél 1-től 2-ig, esetleg nagyon ritkán 2 órát.

Nem hinném, hogy ez lenne a baja.

2014. jún. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ma majdnem 2 órát aludt és jókedvűen is ébredt. :)

Köszi a válaszokat.

2014. jún. 3. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!