Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Otthon szilveszterező kisbabás...

Otthon szilveszterező kisbabás szülők! Nem sajnáljátok, hogy csendesre (és esetleg unalmasra) sikeredik az éjszaka?

Figyelt kérdés
Én nem. Felénk az eső is megeredt, semmi szilveszteri hangulat, kihalt utcák, csend. Tévézés, netezés, alvás...ennyi.
2009. dec. 31. 21:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem sajnálom.Azért annyira nem unalmas, mert a fogcsírák gondoskodnak a hangulatról:)Nálunk nem esik az eső, kint nagy a hangulat.BÚÉK!
2009. dec. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Nálunk itt vannak a nagyszülők, testvérek + a gyerkőc 3 napja nem alszik jól este, így ez az este már csak bónusz!

B.U.É.K.

2009. dec. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem sajnálom, már tavaly sem voltam sehol és nem is kívánkozok. Férjem is dolgozik. Nálunk nagy a durrogás, remélem a macskám meg lesz még reggel mert most nincs. :/
2009. dec. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem sajnálom. Amúgy sem vagyunk bulizósak, gyerek nélkül is itthon lennénk. Itt vannak nálunk is a nagyszülők+testvérek. Jön a fogacska is, így 2 hete többször kel éjszaka (amúgy "békeidőben" 12 órákat alszik). Éjfélkor a szembe szomszéd tűzijátékozni fog, azt megnézzük, persze, ha nem pont akkor kel fel enni a tündérke. :-) B.U.É.K. 9 hós kislány anyukája
2009. dec. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem szokatlan, de azért nem sajnálom. lakótelepen lakunk, itt megy a tüzijáték ezerrel, néha azt nézem, meg netezek :) férjem, fiam alszik, de éjfélkor együtt iszunk, fiam tejcsit, én majd bubis vizet
2009. dec. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem sajnálom, sőt. Mindig is ilyen szilveszterről álmodtam. Nem nagyon szerettem a "kötelező" szilveszteri húúú de jó kedvem van típusú bulikat. Nekem ez így tökéletes. Babám alszik, pocaklakóm rugdos, szóval jobb nem is lehetne
2009. dec. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Én kicsit azért igen!Házibuli(beszélgetős,pár fős baráti társaság)lett volna.


Nem vagyunk nagy bulizósak,de 1x egy évben azért mennék.

De sajnos betegek vagyunk,a pici is és mi is(tőle kaptuk el...)Megfázás szerű.

Szóval mennék,de a páromnak nincs kedve így.Amúgy a kicsi már jól van csak van hogy néha felébred,mert közben jön felül is 2fogacska.(amúgy anyós vigyázott volna rá)


6hónapos fiúcska anyukája

2009. dec. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi mindig is nagy bulizósak voltunk férjemmel, de már tavaly sem voltunk sehol, és iszonyúan unatkoztunk. Mostanra már hárman lépünk át az új évbe, ez nagyon jó dolog. A baráti társaságot kicsit hiányolom, de elfogadható áldozat :))


BUÉK mindenkinek!

2009. dec. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

mi is itthon, a nagyfiu számitogépen beszélget az osztálytársakkal (13év), apa és a kicsi (21hó) játszanak. én meg netezek, tévézek.


egyébként sem vagyunk bulizosak. én még pl soha nem voltam szilveszteri huh de örülök az uj évnek tipusu buliban , de nem is vágytam sosem. :) éjfélkor koccintunk egyet - ha nem alszok el, de most kávézok igy talán lbren maradok - és ennyi.


ja meg hallgatom a folyamatos tüzijátékot.

2009. dec. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem sajnálom, sőt :) Nem vagyunk egy nagy bulizósak amúgy sem. Most a babácska alszik, mi meg a férjemmel összebújva a kanapén nézzük a kabarét, közben röhögcsélünk és toljuk befelé a sós mogyorót meg a répát :D Most ideültem a nethez szétküldeni az újévi üdvözleteket, aztán megyek vissza :P
2009. dec. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!