Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjjel is szoptató anyukák!...

Éjjel is szoptató anyukák! Várjátok már, hogy manócskátok átaludja az éjszakát? Kisfiam 10 hós, még 2-3x ébred éjszaka, most 4-5 is, mert fogzik.

Figyelt kérdés
2009. dec. 31. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:

nagyon várom már, bár még csak 1 hónapos, de álmodozom már egy 8 órás alvásról :D

BUÉK :)

2009. dec. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
B.U.É.K lányok, kitarts nekünk.
2009. dec. 31. 22:15
 3/7 anonim ***** válasza:

:))

4,5 hónapja a legtöbb amit megszakítás nélkül aludtam az 4 órahossza volt.

Kitartást nekünk!!!!


BUÉK!

:))

2009. dec. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom 2 évig cicizett, addig minden éjjel kelt és átjött a szobánkba cicizni akár 3 is!Mikor elaludt vittem is vissza!Amint elvettem a cicit, a 2. éjszaka már aludt is!Nem volt miért felkelnie!Elkell mondanom, én még 8-10 napig minden éjjel fent voltam cici időben úgy hozzászoktam!Pedig alig vártam egy kiadós alvást!
2009. dec. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia


De még hogy várom,hogy egyszer csak meglepjen,és mondjuk csak egyszer keljen fel,vagy egyszer sem kajcsizni...! :)

Most volt 5 hónapos,úgyhogy gondolom még sokáig nem lesz szerencsém egy hosszú alváshoz...

Meg szerintem nekem nehezebb is lesz leszoktatnom a kelésről,mert nálunk az első ébredésétől jön mellém cicizni,aztán meg ott is marad reggelig,hogy valamennyit én is tudjak aludni..


További jó babázást mindenkinek,és kitartás az éjszakázásokhoz! :)

2010. jan. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6.5 hónapos, mindig kétszer kelünk. Nagyon kemény. Nagyon várom! Már nem is emlékszem, milyen aludni egész éjjel.
2010. jan. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17 honapja még egyszer sem aludta át az éjszakát. Kislány, cicizős.
2010. jan. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!