Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most 8 honapos a babam. Csak...

Most 8 honapos a babam. Csak erdeklodni szeretnek 1 eves kor utan meg milyen hosszan kell tapszert adni a babaknak? Csak addig amig meglatom, hogy birja e a tehentejet? Ha igen akkor ez milyen hosszu kb?

Figyelt kérdés
Tapszer 1eves kor felett

#Tapszer 1 eves kor felett
2014. jún. 4. 02:34
 1/2 anonim ***** válasza:

16honapos a lanyom es most kezdtem el a tejet adni neki. Eddig nem fogadta el vegkepp.

10 hos koraban mar nem fogadta el a tapszert sem amit 2 honapos koratol ivott, igy tejitalra alltunk at. Azt itta eddig, egyszer csak fogta es koszonte szepen ezt se kerte. Most sima tejet probaltam meg nala es azt elfogadta. Igy azt issza. :-)

2014. jún. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel nekem már 6hósan is csak este fogadta el a tápszert,így alig vártam hogy bevezethessem a tejet neki.De úgy rendszeresen tejet csak mostanában kap igazán,úgy 1,5éves korától.És van még tápszere is,néha a vacsora tejpép és abba teszem a tápszer port is.De egyszerű okból kap csak tápszert még,mert olyan olcsón kaptuk,hogy be lett tárazva és maradt.Amúgy nem kapna már.Tejpépet meg azért kap,mert változatosabb az étrendje,ha még azt is kap nem csak szendvicset meg főtt ételt,kalácsot stb-t.
2014. jún. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!