Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan anyuka, akinek a...

Van olyan anyuka, akinek a babájánál kimaradt a kúszás-mászás?

Figyelt kérdés
Az én gyerekem14hós,de nem kúszik-mászik...vizsgálatok negatívak,tornára us járunk.kérem csak azok írjanak,akiknél ugyanez volt.sok jó tanácsból már tele a padlás :-)
2014. jún. 4. 08:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
anyukám mondta, hogy én egyáltalán nem másztam, nem kúsztam... 12 honaposan felálltam és mentem. Semmi bajom, jó ta uló voltam, lediplomaztam, szeretek sportolini... nem tudom jár már :? miket csinál?
2014. jún. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lányom sosem volt hajlandó kúszni mászni egy mm sem. Hiába minden próbálkozás. 10 éves , még mindig kitűnő tanuló. Egészséges semmi baja. ..nem tudom, hogy mennyire igaz az hogy komoly gondokat okoz ha kimarad. Gyönyörűen rajzol. Matematika tagozatos. Olvasási versenyt nyert nemrég. Szókincse mindig is koránál erősebb, kiemelkedőbb volt. Szóval passz. .
2014. jún. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A lányom sem mászott, 10,5 hónaposan elindult. Most 3 éves múlt már, mozgásilag nem túl ügyes. Egyensúly érzéke nem igazán van, most kezdett lovagolni, az fejleszti, ősztől az oviban lesz gyógytorna is.

Egyéb területeken nincs baj, szépen rajzol, nagyon gyorsan tanul meg verseket, dalokat, okos, jó a memóriája is.

2014. jún. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, nekünk is volt egy időszak mikor oviban ügyetlen volt a mozgása, de ahogy elkezdett sportolni (úszás, görkorcsolya, akrobatikus rock and roll) teljesen elmúlt. Most már nyoma sincs
2014. jún. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az enyém sem kúszott, 10 hónaposan járt. Neurológus is látta a gyereket?
2014. jún. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen,látta már neurológus is de semmit nem találtak....járni még nem jár sajnos.köszönöm szépen a válaszokat:-)
2014. jún. 4. 09:29
 7/13 anonim ***** válasza:

Lányomnál csak a kúszás maradt ki, a beszéde megkésett, és problémás, szinte minden téren vannak hiányosságai.

Mászni mászott.

Igazából azt nem értem, ha nem mászik a baba, hogy ül fel, hogy áll fel?!

A fiam most 11 hónapos. Háton fekszik, hasra fordúl, négykézláb állásba húzza magát, s vagy abból kiül, vagy pedig feláll.

Na most aki nem mászik, kúszik, ha leteszem a szoba közepére, hogy áll fel, hogy meg oda a bútorhoz hogy felálljon?!

2014. jún. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A nem harmonikus mozgasfejlodes nem torvenyszeruen okoz kesobb problemat csak okozHAT.
2014. jún. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az enyém egyaltalan nem kúszott-mászott, ellenben 9 honaposan mar járt.
2014. jún. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Enyém ugyanaz mint az előző. KILENC hónaposan járt, sose mászott.
2014. jún. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!