Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valakinek volt ilyen? Fontos!

Valakinek volt ilyen? Fontos!

Figyelt kérdés
Kisfiamnak be volt gyulladva a kujija, fitymaszükülete van, a gyulladás lement, csináltunk egy vizeletvizsgálatot is urologus javaslatára ellenőrzésképpen, ma lesz meg az eredmény, csak úgy aggódom tiszta paramami lettem szerintem keveset pisil, keveset is iszik szerintem, lehet ezért nem tudom, 14 hónapos márvkét reggel és déli alvás után is száraz volt a pelusa, de miután eszik,iszik, pisil, mondtam házi orvosnak is szerinte semmi gond, a lényeg hogy pisil, nem lázas jókat alszik, jó étvágyú...arra is gondoltam h lehet h vissza tartja amiért mostanában sokat piszkálták a kukiját, de sztem ilyen idősen még nem tartja vissza. Mondjuk ezelőtt se sokat pisilt, fél liter kakaót iszik egy nap és még kb 3 dl folyadékot...a doktornő szerint nincs gond

#pelenka #14 hónapos #Kevés pisi
2014. jún. 4. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Én simán eltudom képzelni hogy fél pisilni...

Az én kisfiam is 14 hónapos, 350mili tápszert, 150mili tejitalt és kb 1 liter teát megiszik egy nap. A pelusok állandóan átáznak, főleg éjszaka mert ilyen sokat iszik.

Ha orvos azt mondja hogy ez így rendben van akkor talán hihetünk neki, de nekem furi hogy ilyen keveset iszik a kisfiad.

2014. jún. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hiába kinálgatom mindennel, viz,tea,szörp,üditő, gyümilé, nem iszik meg sokat egyszerre
2014. jún. 4. 16:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg sűrűn (pl félóránként) kínálni vagy esetleg evés közben (én fiam pl evésen kívül nem sokat iszik, de reggeli-tízórai-uzsi s főleg ebéd-vacsi közben simán megiszik másfél-két pohár vizet). Ha mégsem iszik, s egyébként jó kedélyű, nem száraz a keze-szája, nem aluszékony és a doki szerint rendben van, akkor ne aggódj. Van aki ilyen keveset iszik.
2014. jún. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egész nap probáltam már kaja közben is adtam neki, pedig nem adok nekik evés közben mert félek h akkor nem esszik annyit, a tesó meg pont az ellentetje annyit iszik h egy nap minimjm kétszer át kell öltöztetni mert pisis lesz, de megjött a vizelet eredmény negativ
2014. jún. 4. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!