Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha van egy kezdő ovis fiam...

Ha van egy kezdő ovis fiam aki mindent elkap és folyton beteg, akkor az anyatejes babám (aki megússza betegség nélkül, én pedig beteg voltam) könnyebben vészeli majd át az első bölcsis/ovis hónapokat?

Figyelt kérdés
Vagy ettől még a kisebbik is ugyanolyan beteges lesz? Másnál ez hogy alakult?
2014. jún. 4. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
39%

A bátyám kisfia tápszeres volt, most 4éves és minden második héten beteg. Az unokanővérem kisfia másfél éves koráig szopizott és ő is sűrűn beteg, mondjuk nem annyit mint a bátyám kisfia. Ugyhogy lehet van benn valami hogy az anyatejesek nem strapábbak.

De meg szerintem inkább a fiúk betegesebbek mint a lányok. Legalábbis én így vettem észre

2014. jún. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Bocsi elírtam. Szal hogy az anyatejesek strapábbak ;)
2014. jún. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
a második edzettebb:))
2014. jún. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy rosszul fogalmaztam. A nagyfiam is anyatejes volt. Csakhogy ő most hazahordja a betegségeket, beteg is tőlük. A kicsi is elkapja, és mi is az apjával, de a kicsi megússza a tüszős mandulagyulladást 2 köhögéssel, gyógyszer nélkül. A tejem most védi. De ha majd bölcsis lesz, és nem szoptatom, akkorra lesz valamennyi immunitása, mivel már találkozott a betegségekkel, vagy ő is mindentől nagyon lebetegszik?
2014. jún. 4. 20:18
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
igen, a második edzettebb, erősebb! Az első egy kicsit azért is beteg, mert ti otthon vagytok - és ő is otthon akar lenni... Nálunk is sokat betegeskedett az első. Mi kivettük egy évre és otthon jól elvoltunk, Mikor visszament, már 1x sem lett beteg..
2014. jún. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi is igy vagyunk, azzal a kulonbseggel, hogy nalunk a kicsi egy ido utan nem birta a strapat es egy horgogyulladast csak osszeszedett :(

En rakerdeztem a dokinal es azt mondta, tenyleg van annyi elonye, hogy korabban alakul ki az immunrendszere. Szoval nem az lesz, hogy amire mozossegbe megy o is, mar nem kap el semmit, de kevesebbet fog igy, mert egy csomo virussal, bakteriummal mar talalkozott addigra.

2014. jún. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz!
2014. jún. 5. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!