Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen időközönként cseréled...

Milyen időközönként cseréled le babád cumisüvegjeit?

Figyelt kérdés
Nálunk fél éves a pici, de nagyon ronda már a tápszeres üvegje. A teás (vagyis vizes) az még szép, azt kevesebbet használjuk.
2014. jún. 5. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Másfél éves, születése óta azt a kettőt használom amit megvettem anno.

Igaz, 8 hónapos koráig szoptattam, de azóta napi 2 alkalommal iszik tápszert.

2014. jún. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam 3,5 éves és még mindig azok a cumisüvegei vannak, amit születésekor vettünk. Semmi baja nincs, csak a cumifejeket szoktam cserélni, az üveget nem. Szép állapotban vannak, igaz, elég sokáig mosogatógépben mostam, kb fél éve mosogatom kézzel. A mi üvegeink Tommee Tippee-k.
2014. jún. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem cseréltem le soha. most 4 éves, néha még kikönyörgi, de semmi baja nincs, egyedül a cumit cseréltem, de már azt se teszem, szeretném kidobni... :)
2014. jún. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Születésük óta ugyanazt használom, most 19 hónaposak, semmi bajuk nincs, MAM-os üvegek.
2014. jún. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!