Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan egyedülálló anyuka,...

Van olyan egyedülálló anyuka, aki valóban teljesen egyedül van?

Figyelt kérdés
Úgy értem, nincs párja (mert pl. elváltak), nincsenek testvérek, vagy szülők akik segíthetnének, senki. Létezik még ilyen kiszolgáltatott helyzetű szülő? Ha igen, hogy boldogul, miként tudja az ember ilyen helyzetben megoldani a hétköznapokat, minden segítség nélkül?
2010. jan. 1. 19:07
 1/1 anonim ***** válasza:

én is egy ilyen vagyok... 3 gyerekem nevelem egyedül kb 10 éve. Ezalatt nem volt sem élettársam,vagy hasonló.

Rádásul külföldön lakunk,mostanában kezdek besokalni,40 éves vagyok.

Legszivesebben haza mennék Magyarországra,de nem tudom ott mihez kezdenék,ott nem lennék annyira egyedül.(persze nem vagyok egyedül,mert velem vannak a gyermekeim,de alig van kapcsolatom felnött emberekkek)

Bevásárlásokat ugy oldom meg,hogy figyelem a leárazott cuccokat,bolhapiac meg ilyenek

2010. jan. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!