Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az este született gyerekeknél...

Az este született gyerekeknél az elején tényleg felcserélődnek a napszakok, mert neki a születése pillanatában van "reggel"?

Figyelt kérdés
2014. jún. 6. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt butaságnak tartom.Fiam 23:45kor született és abszolút nem cserélte fel a napszakokat,főleg,hogy ugye az elején nappal is sokat alszanak a babák.
2014. jún. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. Neki nincs nappal és este. 3-4 óránként kel enni, szóval lesz hogy éjjel 2x is fel leszel 1-2 órát!
2014. jún. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

nem születése pillanatában van nappal hanem fogalma sincs semmiről :D

enyém este 10kor született, 6 hetes korától ataludta az éjszakákat ;)

2014. jún. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tény, hogy sok baba nem tudja megkülönböztetni az éjjelt a nappaltól, ezért szokták javasolni a napi rutin bevezetését, hogy legalább tudja a baba, hogy mi után mi következik. Viszont semmi köze ahhoz, hogy melyik napszakban született.
2014. jún. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

én még ezt sose nem hallottam!

Az én első fiam éjfél után 6 perccel született és soha nem cserélte fel a nappalt az éjszakával!

A 2.-ik fiam délelött fél 11 kor és ő meg sokáig ribiliózott éjszaka!

2014. jún. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lányom 23:00-kor született.Első 3 hetet végig ordította szinte,utána meg éjjel 1x kelt már csak,7hetesen meg már nem kelt.Szóval butaság szerintem,amit kérdeztél.
2014. jún. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Es aki delutan szuletik, az hajnalban alszik...? Ugyan mar... a gyerek nem ugy szuletik, hogy hellojoreggelt, akkor most 8 ora munka, 8 ora szoakozas, es johet az alvas. Az elejen kb. 5 napot vegigalszanak.



A lanyom fel hatkor szuletett, 6 hetes koratol alszik ejjel, mar 2 eves.

2014. jún. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem reggel fel 8kor szuletett a fiam.de az elso hat hetben azt se tudtam en sem h nappal van vagy ejszaka mert vegig uvoltott a hasfajastol szegenykem.mindegy mkotlr szuletnek,ido kell mire megszokjak a kinti vilagot.
2014. jún. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
a nagy lanyom reggel fel 6 kkkor szuletett o 6 hetes koratol aludta at az ejszakakat a fiam este fel 10 kor szuletett o olyan joo alvo volt meg ejszaka is alig ebredt enni a kicsi lanyom du. fel 1 kor szuletett na o rendesen kikeszitett engem is meg az apjat is 9 hetig azt se tudtuk mi az alvas tole egesz ejjel fent volt..
2014. jún. 7. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
fel nem cseréli-mert még nem is tudja melyik-melyik-de én beszélgettem több anyukával-és nálunk igaz volt,hogy a születés idejében megébredtek az elején.a kisfiam is este 8 körül született-és a fektetés után még egy darabig felébredt ebben az időpontban
2014. jún. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!