Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli gyermeked mellett...

1 év körüli gyermeked mellett mennyi időd van, főleg ha már tud menni is?

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 20:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Annyi amennyit én akarok.Főleg mert ez születése óta igy lett alakitva.Bár a fodrászhoz,barátnőhöz jutás szervezést vesz igénybe, de a házimunkát napi szinten meg tudom csinálni mellette/vele együtt.
2010. jan. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%

Na jó ez az "annyit amennyit én akarok" nagyon vicces volt.

Nyilván ahogy eddig is azért a gyerek fixen elvisz x időt az életedből (sétáltatás, etetés, játék mert bizony egydül még nem nagyon játszik el).

Persze lepasszolhatod pár napra anyósnak, berakhatod járókába ordítani, de normális nevelés melett ez nem opció.

2010. jan. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

És ez a te véleményed?Miért nem a kérdésre válaszolsz parasztkám..talán nálad úszik a lakás?bocs nálam nem:D

Nyilván miután van egy lányom ő az első de ez nem azt jelenti hogy csak ő és semmi/senki más.Igen én megtudok mindent csinálni vele együtt, vagy egyedül mert elvan.Hozzáteszem nincs segitségem,emiatt nem is esem kétségbe.De a fentiek nem azt jelentik hogy lerakom a gyereket a sarokba és elvan egyedül egész nap...Foglalkozom vele hiszen azért vagyok itthon,de mellette semmi mást nem hanyagolok el,szerencsére nem nyafka és rajtam lógós (de ha még az is lenne..).tök jól elvagyunk:D

2010. jan. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

jahh még : sztem az teljesen normális nevelés ha a gyerek el tudja foglalni saját magát.Persze nem egész nap de ha csak egy fél órára már nyerő vagy.Inkább mint hogy egész nap rajtam lógjon én meg már nem is tudnék mit kitalálni hogy mivel kössem le..

nyilván ki igy ki úgy ,de egy percig nem sajnálom hogy igy alakult:)

2010. jan. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Azért lássuk be a "annyit amennyit én akarok" az kissé erős túlzás, vagy alacsony az igényszint.

Akinek gyereke van és fogalakozik vele annak nincs annyi ideje mint amit akar és ez nem jelenti egyben a másik szélsőséget, hogy uszik a ház.


A parasztozás pedig téged minősit.

2010. jan. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"...jahh még : sztem az teljesen normális nevelés ha a gyerek el tudja foglalni saját magát..."


Egy évesen?

Nézz ennek utánna egy picit szakkönyvekben.

2010. jan. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Miért is lenne túlzás?

Mert ki van takaritva minden nap?Minden meg van csinálva?

Hozzáteszem kertesházban élünk.

Bár félreértettétek, nyilván kevesebb az idő saját magunkra, de ezt az időt be tudom osztani úgy hogy az ne válljon a gyerek kárára.

Azért kell lehurrogni a másikat mert ti nemtudjátok beosztani az időtöket??pff háát bocs..én igen éés még a gyerekem sincs elhanyagolva sőt,nagyon kiegyensúlyozott vidám értelmes tündér gyerek:D

egyébként inkább a saját tapasztalatotokat irjátok le, minthogy mást minősitetek..

2010. jan. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

A vita után hozzászólnék.

1 fia nagyon jól el volt egyedül, mindent meg tudtam csinálni mellette. Második fiam nagyon lefoglal, állandó jelenlétemet igényli. Bár tudok mellette dolgozni itthon, de elég nehéz. Mivel már megy és állandóan pakol, fél szemmel mindig résen kell lenni. A nagyobbik soha nem pakolt.

Szerintem nagyrészt gyerekfüggő, hogy mennyi időt tudsz magadra szakítani.

2010. jan. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Miért a te gyereked egész nap rajtad lóg???

és szted ez teljesen normális,vagy a későbbieben ez lesz??

ember nem egész nap foglalja el magát a lányom hanem idöközönként,éés képzeld én ezt az időt ki szoktam használni...(psszt ezt csak hallkan)..

amúgy nem könyvből kell nevelni..

2010. jan. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia!Hú,akkor ne várjam annyira,hogy elkezdjen járni? :)

Kisfiam 1 éves lesz hamarosan,már erősen próbálkozik.Egész nap meg sem állna,vezetgetem és így kicsit nehéz.Szóval nem sok idő jut magamra és az egyéb teendőkre,de valahogyan mindig megoldom.A házimunkát kisfiammal együtt (ő a nadrágomba kapaszkodva)csinálom :),ácsorog mellettem,vagy a kanapénál.

Ez van...

Pedig azt gondoltam,hogy ha már önállóan tud tipegni,könnyebb lesz....

2010. jan. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!