Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, hogy hason alszik 1hetes...

Baj, hogy hason alszik 1hetes babám?

Figyelt kérdés
2014. jún. 7. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj? Az én kisfiam folyamatosan a hasán aludt és alszik is, mondjuk légzésfigyelővel.
2014. jún. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Koraszülött babámat kezdetektől hason altatták a kórházban. Kérték is, hogy a későbbiekben is így altassuk. Megszokta és úgy 10 hónapos koráig csak így szeretett aludni. Légzésfigyelőnk nekünk is volt.
2014. jún. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En is dilemmaban voltam.mert ugye ha haton van es bukik akkor megfulladhat ha meg hason van akkor nagyobb a bolcsohalal veszelye.szoval agyrem az egesz.na de ezt a gyerek megoldotta sokkal jobban alszik hason.par napja meg is fordul mar ugyhogy elintezi maganak.:-)nekunk is van legzesfigyelonk.
2014. jún. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Légzésfigyelővel aludt az én lányom is hason. Úgy jót aludt, háton állandóan fészkelődött
2014. jún. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kórházban már hason alva adták ki, háton csak sírt, megfordították, így aludt. De ahogy elnéztem 10-ből kb. 7 baba hason aludt. Soha nem aggódtam ezen. A háton alvástól jobban félek a bukás miatt, de ha éjjel megfordul (már 8 hónapos), nem fordítom vissza, had aludjon úgy, ahogy neki kényelmes, jól esik.
2014. jún. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem a nagyobbik gyerekem oldalt aludt sokat, nagyobbnak háton, a kicsi hason alvós első perctől fogva. Légzésfigyelőnk van, kókuszmatrac, ezek mellett hagyom békén.
2014. jún. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy naposan egész nap csak sírt, (nem mertem hasra tenni) aztán este csak le tettem hasra és azóta hason alszik semmi baja nem lett, háton soha nem aludt el, max séta közben a mozesben. Ma már 7 hónapos és ő dönti el, hogy hason vagy háton akar éppen feküdni. Nyugodtan tedd hasra!
2014. jún. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a lányom 1 hetes kora óta hason alszik, légzésfigyelővel.

dehogy baj, hogy így alszik. azért egy légzésfigyelő elfér alatta :)

2014. jún. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!