Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb csecsemő-...

Melyik a legjobb csecsemő- gyereknevelési könyv?

Figyelt kérdés

A Suttogó könyvek nekem nem jönnek be. Olyat keresnék, amiben praktikus, gyakorlati tanácsok vannak, illetve adatok, pl. mennyit kell ennie, híznia, fejlődési fázisok leírása, stb.

Előre is köszi az ötleteket.


2008. júl. 30. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Haa suttogó nem jött be, akkor a DR Spock-ot kellene olvasnod,mert az más megvilágítást ad a gyermeknevelésről.
2008. júl. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én erre esküszöm: [link]

Nem mai gyerek ('91-es), de egyszerűen minden benne van. Onnantól kezdve, hogy mit kell megvenni a babának a szülés előtt, hogyan kell szoptatni, hogyan termelődik a tej, a fogzásról is ír, az alvásról és ennek szokásairól, bölcsiről, oviról, értelmi és érzelmi fejlődésről, bébiétel receptek vannak benne, leírja, hogyan kell fürdetni, lázat mérni, gyógyszert beadni, igazából mindent, ami egy kisgyereket érinthet 0-tól 3 éves korig, de úgy, hogy közben figyelembe veszi, hogy a szülők is emberek. Minden témakörnek egy külön fejezetet szentel, ahol érthetően és egyértelműen magyarázza a dolgokat. Mindenhol ír az esetleges problémákról is, én csak ajánlani tudom ezt a könyvet, én eddig minden kérdésemre választ találtam benne. Ja, és az sem utolsó szempont, hogy nagyon sok az illusztráció, főleg szemléletes rajzokkal, de sok a fotó is.


Polly

2008. júl. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A Suttogón kívül én is Dr. Spock csecsemőgondozását ajánlanám, abban is benne van minden, gyakorlati tanácsoktól kezdve a babák testi-lelki fejlődéséig.
2008. júl. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!