Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben alszik babátok ebben a...

Miben alszik babátok ebben a nagy melegben?

Figyelt kérdés
Az én 6 hónaposomra egy rövid újjú bodyt és kisnadrágot adtam ,zoknival és újjatlan de bélelt hálózsákban alszik. Remélem nem fog fázni a kis karja.
2014. jún. 8. 21:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

17 hónaposom egy rövid ujjú bodyban,és vékony pizsinadrágban alszik. Betakarva nincs,mert 5 perc után lerugja magáról. :D

27 fok van,tetőtéri a szobája. :/

2014. jún. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Minden attól függ, hány fok van a szobájában.

Nálunk még nem melegedett fel a ház, 21-22 fok van, így ugyanúgy alszik, mint télen, hisz akkor is ennyi volt a fűtéssel.

2014. jún. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nálunk még csak 23 fok van bent, 8 hónapos lányom rövid ujjú bodyban és talpas naciban alszik vékony takaróval, nyitott ablaknál.

A 4,5 éves fiam pedig egy pólóban és kisgatyában, szintén vékony takaróval.


(Bezzeg én... Két napja lázas vagyok, hosszú pizsama, nyakig felhúzott takaróval, most is azért vagyok itt, mert annyira szarul vagyok, hogy egyszerűen nem tudok aludni. Várom, hogy hasson a lázcsillapító)

2014. jún. 9. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
10 hónapos lányom ujjatlan bodyban alszik takaró nélkül, de még így is szenved, dobálja magát. 27-28 fok van.
2014. jún. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
25 fok van a 2 éves fiam szobájában. Pelenka és vékony, nyári ujjatlan hálózsák van rajta.
2014. jún. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
2,5 hónapos a kislányom,rövidujjú bodyban és kis zokniban alszik.........
2014. jún. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!