Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt az a tojásfehérjét is...

Mi volt az a tojásfehérjét is tartalmazó étel, amit először adtatok a babának? És mikor?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Én először rántott husit adtam neki, aminek a panírjában ott volt a fehérje. Utána a szülinapi tortájában a tésztában.E kettő között nagyjából 1 hét volt.
2010. jan. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy éves szülinapjára kapott piskótás tortát, aminek a tésztájába volt sütve, de most jut eszembe, hogy babapiskótát már 10 hónaposan adtam neki néha, és gondolom abban is van, bár arra azt hiszem "tojáslé" van írva, ami nem tudom pontosan mit takar...
2010. jan. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ha gond lenne, az ilyen mikroszkópikus méret elfogyasztása után is észrevehető lenne?
2010. jan. 2. 11:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Én mindhárom gyerekemnek kb 4 hónaposan a gyümölcsbe babapiskótát adtam.Később pedig,tojást is.Egyik sem lett beteg tőle.
2010. jan. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a minimennyiségnél előjön az allergia, szóval ha "növeled majd" az adagot, akkor is résen kell lenni, bár tojásnál sajnos nem tudom hogy mi van.

A lányomnak tejfehérje és szója allergiája van. Tejnél a mini mennyiség is kihozza(egy kocka csoki), szójánál attól függ, hogy milyen fajta termékből eszi, és mennyit, de egy virsli pl. már erősen kihozza a pöttyöket a kis testén...

Hátha írnak olyan anyukák még, akiknél van tojás allergia...

2010. jan. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Nem valószínű, de most ez lesz a következő lépés, és 11hónaposan, azt hiszem, már nem fogok ezzel annyira óvatoskodni.

Bár, írtátok a babapiskótát, olyan 8hónapos kora óta azt is kap időnként, persze leginkább csak morzsolgatja. Így, lehet, hogy azzal már be is vezettük!:-)

2010. jan. 2. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!