Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez hogy lehet ennyire olcsó?

Ez hogy lehet ennyire olcsó?

Figyelt kérdés

Még nincs úszópelusa a fiamnak, és a Huggies-t sokan dicsérik. Ezért elkezdtem keresgélni. Még használtan is kb 100.-/db áron árulják (mármint bontott csomag, ami megmaradt), itt meg újonnan 70/db.

Létezik, hogy tényleg ilyen olcsó? Vagy miért ennyi?



2014. jún. 10. 12:36
 1/5 A kérdező kommentje:

A link lemaradt:

[link]

2014. jún. 10. 12:37
 2/5 anonim ***** válasza:
Létezik,de rájön a postaköltség is,azért azt ne feledd.Úgy meg ám lehet nem olcsóbb,mint máshol.De lehet hibás is valami benne,csak nem tüntetik fel és mivel posta,így hát...
2014. jún. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Személyesen venném át.

Csak érdekel, érdemes-e elmenni érte, vagy valami nem okés benne.

2014. jún. 10. 12:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Kicsit reklám szagú a dolog, de azért válaszolok. 1. most mindenki úszópelenkát keres, tehát azt kell leakciózni, hogy jöjjenek a vevők és ha már úgy is ott vagy akkor veszel még ezt azt. 2. hibás a termék, 3 a Hagges elvileg már kimenőben van az országból és szeretnének szabadulni tőle, 4 túl sokat rendeltek és szabadulnának tőle, hely hiány van a raktárban 5. biztosan átvehető személyesen? mert ha nem akkor a postával együtt drágább. Meg kell próbálni és szinte mindent így veszek, hogy találok egy egy helyet ahol "jóval olcsóbb" valami mint máshol és eddig még mindig azt kaptam amire számítottam. (ugyan azt a terméket, de jóval olcsóban mint máshol)
2014. jún. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem reklámozom, fogalmam sincs a cégről, nem ismerem. Csak furcsa, hogy gyanúsan olcsó.

Ha úgy nézzük, akkor igen, reklámozom, mert ha van más anyuka aki ezzel tud spórolni, akkor járjon jól ő is.

Mert először a Mall.hu-n néztem, ahol 1799.- egy csomag, és már az is nagyon olcsónak számít. De ez...

Akkor veszek egyet, és meglátom. Remélem nem átverés.

2014. jún. 10. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!