Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a jelei annak ha babám...

Mik a jelei annak ha babám elérkezik a 6-ik heti, vagy a 3-ik havi növekedéisi ponthoz? Hogy viselkedik ilyenkor és milyen lesz utánna?

Figyelt kérdés
Természetesen általánosságba kérdezem csak, mert tudom,hogy minden baba más,de ahogy mindennek vannak jelei,gondolom ezeknek is. Köszönöm a válaszokat!
2008. júl. 31. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Én igazából annyit vettem észre, illetve ebből következtettem arra, hogy növekedési ugrás lehet nála, hogy nem volt elég a kaja, amit adtam (tápszeres a lányom). Nekünk a 6. héten volt ilyen, azután kb. 1 hét és visszaállt minden a régi kerékvágásba, de akkor kb. 200 millivel is többet igényelt naponta, mint előtte. Illetve most 2,5 hónaposan veszem észre, hogy mintha többet kezdene enni, mint amennyit pár nappal ezelőtt. Ha szoptatsz, ezt nehezebb lemérni, de talán abból látod, hogy több ideig van cicin, mint máskor. Meg esetleg, hogy sűrűbben kéri. 2,5 hós kislány anyukája.
2008. júl. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak szoptatom a fiam és igen,sűrűbben kér, de meg mintha nyugodtabb is lenne,jobban elvan és nem sír hanem gügyögve jelez. Ezek nem annak a jelei? Vagy most csak ilyen jó napjai vannak?
2008. júl. 31. 10:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az enyém épphogy nyugtalanabb volt, mivel sűrűbben kérte a kajcit, így hamarabb elkezdett sírni, mint 3 óra. Mondjuk anyatejes babánál most azért is lehet, hogy sűrűbben kér, mert inkább a szomját oltja a melegben. Méregesd pár napig, ha van mérleged, hogy megugrik-e a súlya.
2008. júl. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!