Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is nehezen tolerálja a...

Másnak is nehezen tolerálja a párja (apa) a gyereksírást?

Figyelt kérdés
2014. jún. 14. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2014. jún. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De őt nehezen tolerálnám, ha így állna a dolgokhoz.
2014. jún. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a párom végtelenül türelmes ilyen téren, a lánya akár a haját is kitéphetné szálanként, azt is csak mosolyogva tűrné (na jó, most túloztam :DD ).

Nálunk én vagyok az, aki nagyon, de nagyon nem bírja a gyereksírást.

2014. jún. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Az enyém nem bírta, le is lépett.
2014. jún. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Az enyém nagyon nem bírta. Iszonyatosan ideges lett mindig amikor sírt a gyerkőc. Kellett pár hónap hozzá de most már teljesen rendben van a dolog . Azt mondta helyre kellett tennie magában ezt-azt és kicsit urrá kellett lennie azon, hogy olyankor olyan szituációban van ami számára kellemetlen és nem tud ellene tenni. Most 17 hónapos, a hiszti korszakba léptünk azt én is kicsit nehezen viselem de túl kell esni ezen is:-) Szerintem próbáld megbeszélni vele a dolgot és megkérdezni, hogy tudnál-e valahogy segíteni. Sajnálom , hogy az egyik válaszolót otthagyta a párja de ha szeret titeket akkor túl fog lépni ezen csak kitartás :-)
2014. jún. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Teljesen jól bírja. Sőt, sokszor ő az, aki a hosszas sírást meg tudja szüntetni.
2014. jún. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én sokkal-sokkal rosszabbul tolerálom. Általában persze tudok rajta segíteni, de pl. ha az autóban sír, ahol ugye nem tudom se kivenni, se semmi, akkor párom képes nyugodtan vezetni, de én totál kikészülök az út végére.
2014. jún. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindketten nehezen toleráljuk, főleg, amikor felvesszük és közvetlenül a fülünkbe ordít. De pont ezért cserélgetjük egymás között a feladatot. Amikor egyikünk idegrendszere lemerült, akkor átveszi a másik - vagy az veszi fel, aki épp nyugodtabb, kipihentebb.
2014. jún. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, de irigyellek!!

Én egyedül nevelem a hisztikorszakba lépő lányom és nincs senki aki felváltson. Bizony sokszor elegem van az egész gyereknevelésből és szívesen lemondanék az egészről annyira kivagyok idegileg :((

2014. jún. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!