Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell elkészíteni a...

Hogyan kell elkészíteni a meggyet?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam friss meggyet és szeretném megcsinálni babámnak.HOgyan kell? Van még eper is hozzá.

7 hós


2014. jún. 16. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Az epret felejtsd el, még akár jövőre is.

A meggyet viszont nyersen is odaadhatod, sőt, úgy marad benne a legtöbb vitamin.

2014. jún. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én meggyszószt csinálnék belőle ha kapott már a babád joghurtot vagy tejfölt.
2014. jún. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Epret tényleg felejtsd el. Meggyet én a hét hósomnak nyersen, a többi gyümihez tirmixolva adtam. Magában elég savanyú lenne.
2014. jún. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én leturmixoltam nyersen, és átpaszíroztam szűrőn hogy a héját kiszedjem. Magában is ízlett neki :) De kevertem almával is, meg grízbe is tettem.
2014. jún. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Almához vagy krumplihoz szoktam adni a meggyet.

Az apró magvas gyümölcsök 2 éves kor alatt nem ajánlottak, nagyon allergizálnak (eper, kiwi...).

2014. jún. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Bébiételben kapott már epret, akkor se adjam? Akkor krumplival jó lesz? uzsonnára kapná csak.
2014. jún. 16. 10:30
 7/10 anonim ***** válasza:
A bébiételekben az apró magvas gyümikből elvileg kiszedik a magokat,ezt otthon elég macerás lenne. Egy éves kor alatt nem javasoltak ezek semmiképp. A meggyet én nyersen,turmixolva adom,általában almával keverve. Szerintem jó lesz krumplival is.
2014. jún. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én héjastól turmixoltam banánnal. Nagyon szerette. Tehetsz hozzá natúr joghurtot, ha már bevezetted..
2014. jún. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem,hogy a grizes meggyet hogy készitetted?
2014. jún. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
DM-es grízpehellyel. Abból pép, bele a meggy :)
2014. jún. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!