Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos baba szoptatása,...

9 hónapos baba szoptatása, hány óra kell ahhoz hogy az anyatej elapadjon?

Figyelt kérdés
Kis fiam már nem szopizik napközben annyit mint egy hónappal ezelött most hétvégén pl apukáméknál voltunk és csak egyszer cicizett egész nap , délelött 10 től este 18 ig gondolom az egész napot. Kicsit meg is ijedtem elne apadjon a tejem . Mert úgye ha a baba 6 órán át nem cicizik az anyatej elepadhat ezt olvastam amikor még kicsi volt. Ez most is igaz ? Még van tejem hála isten de megijedtem tegnap .
2014. jún. 16. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyitől nem apad el. De ha már 9 hónapos, akkor semmi baj nem lenne, ha már nem szopna.
2014. jún. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy majd totál elapadjon, fél-egy év is kellhet és addig vissza is hozható. Én párhetes baba mellől mentem kórházba két hétre és csak napi 1-2x fejtem, hogy ne gyulladjon be, mert nem mozoghattam, ülhettem fel - de mégsem apadt el teljesen.
2014. jún. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azért még cicizik , főleg éjszaka , én csak azt mondtam most hétvégén nem akart 1 napot , még igényli az anyatejet.

Amikor itthon vagyunk napi 2-3 szor is cicizik . Éjszaka 2 szer . Ezért is féltem elne apadjon teljesen . Akkor nem értem miért írják ha 6 órán át nem eszik a baba a anyatej elapadhat. Most nem régen pl 1 hónapja volt olyan hogy nem evett 5 órán keresztül mármint nem kért cicit és be is durantak a cicijeim . Mind1 azért köszönöm a válaszokat.

2014. jún. 16. 14:24
 4/4 anonim ***** válasza:

nem tudom ezt hol olvastad, de ez jó nagy baromság!

enyém 2 hónaposan már 10, 3 hónapos korától 12 órát aludt a babám éjjel, szünet nélkül... nem apadt el a tejem :P

9 hónaposan reggel-este szopizott csak (tehát 12-12 órás szünetekkel) és 1 hónapig így cicizett...

aztán ő nem kérte már 10 hónaposan, onnan már hamar elapadt a tejem, úgy 2-3 hét alatt... :)

2014. jún. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!