Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tényleg szeszélyes, visszabesz...

Tényleg szeszélyes, visszabeszélő vagy lázadozó lennék? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sajnos sokat veszekedek anyámmal, mert szerinte nagyon visszabeszélek, sőt, szemtelen vagyok, vagy csak egészen apró dolgokon fennakadok. Pedig más soha nem mondja, mégcsak nem is érzékeltetik velem. (inkább az ellenkezőjét mondják; hogy nyugis vagyok, simán kibeszélem a bajomat, könnyű velem szót érteni, satöbbi.)

A családom sem problémás különösebben, még anyámat is imádom, bármit megtennék érte, de mégis nagyon sokat veszekedünk.

Apám azzal magyarázza, hogy én olyan különc "művészlélek"-típus vagyok, és mivel anyám is az, azért ütközünk össze annyiszor.

De akkor is képtelen vagyok "nem elmondani" a véleményemet... És akkor megint minden kezdődik elölől... L/17


2011. jún. 27. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
jaj nekem is ez van... hogy anyummal néha összeveszek és akkor elkezdi hogy az iskolában is biztos ilyen vagyok meg stb... hát nem fogja fel hogy egyedül csak ő idegesít fel és amiatt vagyok ilyen mert nem ismerek más embert aki ennyire kötekedő lenne mint az anyám... :D de attól még szeretem.
2011. jún. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Timpike válasza:

én is össze vesztem régebben a anyukámmal, ne aggod azért nem vagy, majd ki növiXD

én is ilyen vagyok ami a szívemen az a számon nincs ezzel gond, én még mostanában is ősesze kapok vele pedig már nem vagyok tízen éves,

majd meg szokja hogy te is nagy lány leszel lassan

2011. jún. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!