Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem baj hogy vízben főzöm még...

Nem baj hogy vízben főzöm még mindíg a 9hós fiamnak az ételt?

Figyelt kérdés
Sokszor kap bolti ételt de én még mindíg vízben főzöm neki. Kapott már kóstolót a miénkből pl. Paprikáskrumpli(1-2kiskanál) husilevesből is eszik néha,jó minőségű sonka+vajas kenyér. 1évesen rá ér hogy olajos piritsam az ételét? Hogy csináltátok? Úgy érzem nem haladunk.
2014. jún. 17. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ne terheld le a gyomrát a nehéz ételekkel. Bőven ráér ilyeneket kapni 1 éves korától.
2014. jún. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs arra szükség, hogy egy 9 hónapos gyerek kizárólag a ti ételeteket egye. Nekem így teljesen rendben van, hogy ő még babakaját kap és kóstoltatsz vele a tiétekből. (Az enyémeket 1 éves korukig nem érdekelte a házikoszt. A kisebb kb 2 hét alatt állt rá 13 hónaposan, mert minden érdekelte, amit mi eszünk. Addig nem.)
2014. jún. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fiamat rettentően érdekli a mi ételünk! Ha meglátja hogy eszek akkor ordít,visí és szabály szerűen követeli magának. Hiába evett előtte,kéri. Persze csak abból csípek neki amiből ehet már és eszik is csak az ő szájíze szerint.
2014. jún. 17. 13:18
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor meg adhatnál neki belőlle csak a ti ételeteket "babásítsd"
2014. jún. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is külön főzök neki,enyém is 9 hónapos. A védőnőnk nem is ajánlotta még a pirított ételeket. Amúgy sem jó szerintem ekkora babát még teljesen felnőtt kajákkal,jó fűszeres,nehéz,olajos ételekkel etetni. Tudom vannak akik szerint már két hónaposan pörköltet kell adni,de szerintem ez hülyeség. Esetleg kérdezd meg a gyerekorvost vagy a védőnőt.
2014. jún. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!