Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom súlya 7800 gramm 6...

Kislányom súlya 7800 gramm 6 hónaposan 3600 grammal született. Nem kevés szerintetek?

Figyelt kérdés
Anytejes, de már adok neki főzeléket, gyümölcsöt. Orvos hónapok óta ingatja a fejét és le akarja állítani az anyatejről.Nem vagyok hajlandó tápszert adni neki, ha ilyen sok tejem van. Naponte kb 5x szopik, éjszaka 1x. Nem beteges sőt még semmi baja nem volt. Hosszra szépen fejlődik 49 cm-el született és most 68cm.

2014. jún. 17. 17:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
10-es én 9es vagyok, akinek 3,8kg-mal született a babája. Az én fiam is születésétől tápszeres volt- mégsem hízott tőle nagyon- sőt kifejeztten vékony gyerek volt mindig is. Nem amiatt hízik ilyen jól, mert tápszert kap, valószínűleg az anyatejtől is ugyanilyen jól gyarapodna- de ne aggódj, csak az első hónapok ilyen gyorsak a gyarapodást tekintve. Később lassul majd.
2014. jún. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm (11es), ez megnyugtató. (10es válaszoló)
2014. jún. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!