Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babám tegnap reggel...

6 hónapos babám tegnap reggel hirtelen meleg lett. Doki megnezte, semmit nem lat rajta. Este 39.1 popsiban. Mitol?

Figyelt kérdés
Maradt jókedvü egesz nap, néha nyűgösködött kajálás előtt jobban, mint szokott. Ejszakakat vegigalussza, most is igy volt. Johet a fogacskaja? Annyira nezegetem, de meg semmit sem latok.
2014. jún. 18. 05:55
 1/7 anonim ***** válasza:

3 napos láz vagy foga is lehet,de normál esetben amellett nem lehetne lázas a gyerek.

Jöhet a foga és nem is feltétlen kell látni.Én alul akkor látom csak ,hogy jön a foga,mikor már csak max 1 hét és kint van.Felül más a helyzet,ott látom hogy jön le az ínyben a fog végig.

Lázát én sose mértem mondjuk fogzás alatt,de egyébként melegebb a teste és épp fogzik.Tegnap jött ki a szemfoga. (20hós ő már)

2014. jún. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fogzástól maximum hőemelkedése lehet, de a te babád lázas!

Lehet megfázott. Az én lányomnál is így kezdődött vasárnap este, lázas lett, fáradt volt, nyügös. Hétfőn is 2x belázasodott, tegnap elvittem a háziorvoshoz, kiderült tüdőgyulladása van.

2014. jún. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk húgyúti fertőzést jelzett a láz 5 hónaposan.
2014. jún. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fogzástól is lázasodhat, nálunk 39.6 volt a csúcs popsiban. Szemfoga jött, egyszerre mind a kettő. 2 napig lázasodott utána teljesen elmúlt.
2014. jún. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valamilyen fertőzés állhat a háttérben.

Ha levonjuk a fél fokot, akkor a babád testhője 38,6 tized fokos láz. Amit meg fogzás nem okoz!

És amit nem árt tudni, hogy rengeteg fajta vírus létezik, van olyan, ami csak lázat okoz, semmi más tünetet nem és ha egy baba ezt akkor kapja el, amikor is fogzik, akkor lehet fogzás mellett magas láza, de ezt a magas lázat nem pusztán a fog okozza, hanem maga a kórokozó.

Szóval magas lázat fog egyértelműen nem okoz!!!

Vidd vissza a babádat az orvoshoz, nézze meg újra, fülét, torkát, lehet hogy valahol van egy gyulladás, illetve nézzenek vizeletet is, mert akár húgyúti fertőzés is lehet.

2014. jún. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a fogzás mindig lázzal járt, és a kakija is más lett. Ha a kettő együtt jelentkezett, akkor nem agyaltam a láz miatt, mert tudtam, hogy jön a foga. Szóval az tévhit, hogy amiatt nem lehet lázas. Minden foga lázzal járt a kislányomnak. Most a kisfiam fogzására várunk, remélem ő nem lesz lázas típus.
2014. jún. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is húgyuti fertőzése volt. Pelusa nem büdi? Érdemes lenne egy vizelettesztet csinaltatnod. A magas láz mögött általában fertőzés áll.
2014. jún. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!