Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babamérleg kell otthonra?

Babamérleg kell otthonra?

Figyelt kérdés
Nektek volt, vagy nem volt rá szükségetek?
2014. jún. 18. 06:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem akartam, de végül béreltünk, mert már kivoltam, hogy folyton mindenki a gyerek súlyán pörög. Meg tél volt és nem akartam a védőnőhöz járni méregetni.
2014. jún. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt, és nagyon bevált.Minden szopi után mértem. Így tudtam, hogy mennyit szopott és ha sírt, akkor tudtam, hogy éhes lehet vagy éppen sokat szopott.
2014. jún. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem vokt, sose hasznaltuk, kiveve amikor hetente jart a vedono es megmerte. Nem ereztem szukseget. :-)
2014. jún. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Dettó, mint a 2-es.

Eleinte szívtam a fogam az ára miatt, de megérte. 3 gyermekünknél használtuk.

2014. jún. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én kölcsön kaptam, szerintem az első pár hónapra érdemes bérelni (venni nem vennék). Nálunk is a védőnő folyton azon pörgött, hogy mikor hány grammot szopott a gyerek, így kénytelen voltam méricskélni. De egy idő után elegem lett belőle és megmondtam, hogy csak 2 naponta mérem a gyereket.
2014. jún. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi is béreltünk, pár hónapig használtuk csak, amikor már elég magabiztos voltam, és tudtam, hogy eszik rendesen.
2014. jún. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nővérem bérelt és rendszeresen használta.
2014. jún. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én kaptam ugyan,de mikor barátnőmék lánya megszületett,akkor az enyém volt 5hós és odaadtam nekik,mert enyém jó húsban volt,így nem méregettem.Pontosabban néha náluk rátettem aztán annyi,úgyis jártunk a védőnőhöz.
2014. jún. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem akartam, aztán végül mégis vettünk, mert az elején nehézkesen ment a szoptatás+pótlás is kellett, jó volt, hogy tudtam, mennyit evett. A kicsinél egyből használtuk, de nála hamarabb abbahagytam a mérlegelést. 2-3 hónapos koruktól hetente 1x mértük itthon őket kb 1 éves korukig. Én nem jártam havonta a védőnőhöz mérlegeltetni.
2014. jún. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálunk nem volt. Sokat olvastam arról hogy megzavarja az igény szerinti szoptatást az állandó méricskélés. (meg az édesanya idegeit is)

Szerencsére egyik gyerekünk sem lett koraszülött vagy beteg hogy méregetni kelljen, így nem is hiányzott a mérleg.

2014. jún. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!