Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is butaság, baba...

Szerintetek is butaság, baba mellett otthonra sminkelni magatokat?

Figyelt kérdés

Nem nagy dologra gondolok, csak pici alapozó, vagy színezett hidratáló, szempillaspirál, pici arcpirosító. Tényleg csak egy 2 perces smink.

Sokan lehurrogtak eddig, hogy minek, meg hagyjam legalább a bőröm most pihenni....de ha belenézek a tükörbe egy fáradt- nyúzott arc néz vissza, élet sincs benne....na még ha éjszakázni is kell, akkor ez szor10. :)


2014. márc. 26. 07:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez kell, hogy jól érezd magad a bőrödben miért ne sminkelnéd ki magad. Azért mert más anyukának ez nem fontos, attól még neked lehet fontos. Apuka is van annál a háznál, neki meg különösen fontos, hogy az amúgy kissé elfáradt anyucit legalább szexinek lássa.
2014. márc. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

:)

Na igen, Ő is értékeli.

2014. márc. 26. 07:59
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek semmi köze a babához. A gyerek előtt sem sminkeltem otthonra, de te csináld úgy, ahogy neked jó. (Bár abban van valami, hogy nem egészséges minden nap alapozót és egyéb kencéket használni.)
2014. márc. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
23%
Hát ahol az apuka a smink miatt tartja szexinek a nejét, ott már rég gondok vannak...
2014. márc. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy az apuka a sminktől tartja csak sexinek az anyukát. Nekem is kell az, hogy néha elmenjek fodrászhoz, műkörmöshöz, és én is egy nagyon alap sminket hordok itthon. Ezektől sokkal jobb lesz a közérzetem, mert ha belenézek a tükörbe nem látom magam annyira nyúzottnak, fáradtnak. Holott az vagyok, de ezek az apró dolgok kicsit erősítik bennem azt, hogy attól , hogy anyuka vagyok még nő és feleség is. Ezt érzi rajtam a férjem is és ezért tart sexinek, a kisugárzásom miatt. Pedig maradt rajtam 10kg plussz.
2014. márc. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ha jobban érzed magad tőle, akkor nem butaság, én csak akkor kenek fel minimális sminket ha utcára megyek, de azért otthon is szeretek normális ruciban és ápoltan lenni.
2014. márc. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó. Nyílván "viccként" értelmezendő. Azért egy pici sminkkel szerintem minden nő jobban tud kinézni.

Szerintem meg nálad vannak gondok....mi boldogok vagyunk együtt. :)

/Bocs a kritikát, én nem sértegetni akartalak. :) /

2014. márc. 26. 08:20
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Én a gyerekek előtt rendszeresen sminkeltem maga. Aztán eltelt 3 év, szültem 2 gyereket, a smink teljesen elmaradt (csak alkalomra, ha mentünk nagy ritkán valahova).

Most jött el az a pont amikor besokalltam, én is meguntam, hogy mindig egy nyúzott, fáradt arc néz vissza rám, úgyhogy megfogadtam, hogy ezentúl mindig szánok rá 3 percet (mert tényleg nem tart tovább), hogy kicsi kisminkeljem magam.


Úgyhogy most a reggeli arctisztítás után feldobok egy könnyű alapozót, ceruzával megigazítom a szemöldököm, pici arcpír és ajakápoló. Sokkal jobb így kilépni az utcára vagy akár apát hazavárni:) És nem, nem szeret jobban a férjem ettől, de neki sem mindegy, hogy egy önbizalomhiányos, elfáradt anyuka várja haza, vagy egy kivirult mosolygós nő, aki még jól is néz ki:)


Úgyhogy kedves kérdező igen, sminkeld csak magad, szerintem ennyi tényleg belefér és igazán sokat dob az ember hangulatán, önbizalmán:)

2014. márc. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

A 08:03-nak írtam a választ. :)

Én mindig sminkeltem, gyerek előtt is.Én így érzem jól magam. Csak jó minőségű termékeket használok. Ez van.

2014. márc. 26. 08:24
 10/22 anonim ***** válasza:
Én nem sminkelek otthon, teljesen feleslegesnek érzem és úgy vagyok vele, hogy sminkelhetek újra eleget, ha visszamegyek dolgozni. Azért, hogy a gyerek elmaszatolja birkózás, játék közben, nem igazán van értelme. Kisbaba persze még nem bántja, de az én fiam 22 hónapos és imádja az arcomat simogatni, gyűrögetni, úgyhogy nem sokáig maradna a smink az arcomon. Viszont, ha Te így érzed jól magad, akkor csináld, senkinek semmi köze hozzá.
2014. márc. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!