Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 és fél hónapos baba 2 hete...

4 és fél hónapos baba 2 hete kezdte a gyümölcsöket enni, mennyit ehet egyszerre meg ill. mennyi kell ahhoz, hogy kiváltsunk vele egy étkezést?

Figyelt kérdés
Jelenleg fél üveg bébiételt eszik meg, és utána simán leküldi a szokásos tápszer adagját. Egyszer adtam neki egy üveggel, mert annyira imádta, ette, de utána jött is vissza valamennyi. Nem merek neki többet adni, nehogy kihányja.
2010. jan. 3. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Annyit adj amennyit kivan. Ugyis jelezni fogja ha mar televan. Nem nyitja ki a szajat :)


7honapos kisfiu anyukaja

2010. jan. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ha már 2 hete eszik akkor adj neki annyit amennyit jó ízűen megeszik. De ha valami újat adsz amit még nem kóstolt akkor abból ne adj neki egy üveggel ha tetszik neki akkor se, csak kóstoltasd vele 3-4 napig 4-6 kanállal és figyeld a reakciókat. 3-4 nap alatt el fog fogyni egy üveg (nekünk elfogy) és utána már a köv.-öt add úgy ahogy a többit amit már ismer. Én mindig így csinálom és így ki tudom tapasztalni, hogy melyiket bírja. Az enyém az üveges banántól kipattog, pedig szereti enni, de nem bírja valamiért. Viszont ha frissen adom neki egy fél banánt megeszik egy evésre és semmi baja tőle. A banános tejpéppel ugyan ez a helyzet. Nem minden baba bírja az üvegest.
2010. jan. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!