Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? 11 hós babám...

Mit csináljak? 11 hós babám mostanában nem akar enni, ezért nem is hizik. Dec. Elején is ugyanugy 8kg 65dkg volt, mint azelőtt. SEGITSÉG? TANÁCSTALAN VAGYOK

Figyelt kérdés
a védőnő nem idazán örül hogy nem hizik,pedig én egész nap azon vagyok,hogy egyen.de pár falat után löki ki a kezemből az ételt,vagyesen eszik bébi kaját meg simát.
2010. jan. 3. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez a helyzet, majdnem 3 hónapja szinte semmit nem hízott,most az utolsó hónapban meg semmit. Védőnőnk nekünk is magyaráz állandóan, de erőltetni nem akarom és nem is szabad. Majd eszik és hízik később :o)

Gondolom a te babád is jön-megy egész nap,lemozogja amit elfogyaszt és ezért nem hízik. Ne aggódj! Én a dokinkkal is beszéltem, Ő is azt mondta ha éhes eszik, ha nem akkor meg ne erőltessem mert csak azt érem el vele hogy megutálja az evést. Most többször eszünk kevesebbet, a napi 5helyett 6-7alkalommal kínálom, eszik amennyit eszik.

2010. jan. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, az Én kislányom (11 hónapos szintén) annyit eszik, mint egy ló, rendesen követeli a kaját, mégis csak 15 dekával nehezebb, mint 9 hónaposan. Az Én dokim szerint hülyeség egy egészséges, jó kedélyű, kiegyensúlyozott, jó alvó babánál ezen aggódni ennyi idősen. Szerinte sokat mozog a manóm, és elégeti az energiát, tápanyagot, amit eszik. Ja, és kislányom csak 7900 gramm, majdnem egy kilóval kevesebb, mint a Te babád. :-) Igaz, 2700-al született.
2010. jan. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne adj neki ha nem akar, ne tömjed majd rájön hogy éhes.
2010. jan. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
mi is igy voltunk múlt hónapba 1 dkg-ot hízott,de a védőnő nem aggódott,hiszen látta,hogy nem sovány,szép bőrű,vidám baba.én a laktatóbb ételeket részesítettem előnybe.krumpli,banán,gesztenye.és kenyér reggelire,és vacsira is.szerintem hízott,de majd holnap meglátom.
2010. jan. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de pont az a baj,hogy a dokinéni is ezen lovagol.azt mondta ha legközelebb se hizik akkor vasat kell majd szednie.mert nem kövér,hanam inkább izmos,erőss baba.mert sokszor ugy ficereg ha fogom,meg hisztizik,szabályosan kiugruk a kezemből.magy erő van ám benne.de azért köszönöm a válaszokat
2010. jan. 3. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!