Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Antibiotikumot szedek mellgyul...

Antibiotikumot szedek mellgyulladásra. Volt itt valaki hasonlò helyzetben és a babájának gombás szájfertözése lett?

Figyelt kérdés
Tegnap òta szedem. 7 hetes a babám. A patikus azt mondta az antibiotikum kiüt a tejen ès a baba szàja gombàs lehet töle. Volt valaki így? Hogyan lehet megakadàlyozni?
2014. jún. 18. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
nem vág ide, de nem tudnád megoldani hogy ne szedd? alaposan lefejni, babát abból etetni? ki kell üríteni a cicit minél többször (ezt a baba tudja legjobban)
2014. jún. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"nem vág ide, de nem tudnád megoldani hogy ne szedd? "

Ember! Méhgyulladása van a kérdezőnek, amit valószínűleg egy bakteriális fertőzés okozott! Nagyobb baj is lehet ám ebből! Valószínűleg az orvos indokoltnak tartotta, hogy ezt szedje! Jobban ártana magának és a babájának, ha nem szedné az antibiotikumot!

Amúgy kérdező, igazából a szájpenész az, amiről te beszélsz. Ehhez még antibiotikumot sem kell szedni az anyukának. Én sem szedtem, mégis lett szájpenésze a fiamnak annak idején. Kezelték rózsamézzel és el is múlott.

Amúgy kérdező neked is lehet gombás fertőzésed ebből kifolyólag, mégpedig odalent. Nem mondták, hogy használj hüvelyflóra helyreállító kapszulát odalent? Kellene. Azzal megelőzöd.

2014. jún. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ne aggódj ezen,mert ez nem biztos,hogy lesz neki! Én is szedtem antibiotikumot mellgyulladásra és a babámnak semmi baja nem lett tőle.
2014. jún. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hete volt. Nem volt gombás fertőzése. Mondjuk ő veserendellenesség miatt amúgy is szedi az antibiotikumot. Nálam a kisfiam vitte fel a cicimbe a fertőzést valószínűleg. Szoptatni viszont kell, mert ha nagyon begyullad, sebészhez is kerülhetsz. Az antibiotikumtól viszont nekem lett candidám.
2014. jún. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!