Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek kipiheni magát ez...

Szerintetek kipiheni magát ez a gyerek?

Figyelt kérdés

Este 11 körül még fent van, de reggel 6 körül már megint fent van.

Panelben lakunk és a felettünk lévő gyerekígy kel és ébred. Azt nem tudom,hogy nappal mennyit és hányszor alszik, mert a nagymama minden reggel elviszi magával. Szerintem ez nagyon kevés az éjszakai alváshoz. NEM!?

Nagyon sokszor felébreszti 7,5 hónapos babámat a visításával,sírásával. Sokszor a szülők is nagyon hangosan rászólnak, kiabálnak rá.


2014. jún. 18. 22:11
 1/6 A kérdező kommentje:
elfelejtettem odaírni, hogy kb 2,5 éves.
2014. jún. 18. 22:11
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Az enyém is így aludt 2,5 évesen, de délután aludt 14-17:30 ig!

Emlékszem addig meg tudtam nézni a Duna Tv-n a Váratlan utazást, és a Zorrót:)

Azóta nem tudok egy filmet végig nézni...


Most már 5 éves, nem alszik napközben, viszont este 8-kor már alszik, de reggel 6-kor kel.

Van egy 1 évesen is, aki délben alszik 3 órát.

2014. jún. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
13%

Én nagyon nem értek azzal egyet amikor valaki este 9 után rakja le a gyerkőcöt aludni. Eleinte újszülöttként más, de egy idő után kell a gyereknek a rendszer, tudnia kell hogy 8kor alvás. Valószínüleg nincs rendszer a szomszéd családnál ami nem tesz jót a gyereknek. Nem hiszem hogy kitudja aludni magát rendesen. Vagy túl sokat alszik napközben, vagy nagyon rosszkor altatják el napközben (mondjuk 5 után), vagy egyáltalán nem alszik napközben és ez miatt nem tud elaludni este időben. Nekem kicsit felelőtlennek hangzik amit írsz, bár nem tudjuk a kisgyerek egész napját. Szerintem sz.rnak bele a szülők az egészbe, sehogy sem normális hogy egy kisgyerek 11-ig fennt van.

Szüleink mindig ragaszkodtak hozzá hogy 8-ig ágyba kerüljünk. Ha nem voltunk álmosak akkor is 8kor alvás volt. Így nevelem a kisfiamat is, igaz ő fél8-8-ra álmos lesz bőven. Most 15 hónapos, soha nem volt fennt 8-nál tovább.

2014. jún. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

Vàltozó,de normàlis.Pl az èn kisfiam 5-8hôs koràig este 21:00-töl reggel 6-ig alutt,közben vagy kètszer fennt volt.Ennek ellenère nappal alutt egyszer 20-30 percet. Most màsfèl èves,este 22:30,23:00-7:00,8,00ig alszik,nappal 13:00-15:30-ig.

Nàlunk 3,4havonta vàltozik az alvàsi szokàsa.

2014. jún. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az en kisfiam is 10-11korul alszik el.de alszik reggel 9ig.ejjel egyszer ebred enni.mondjuk o meg csak 4honapos.ez igy nekunk jo mert en megorulnek ha hajnalban kelne...napkozben is haromszor egy orat alszik kb.

de azert egy 2,5evesnek mar siman meg lebet mondani h mar keso van aludni kell stb.bar gondolom n igazan hatja meg...de en is siman at tudnam szoktatni par nap alatt a babamat nem hiszem h o ne tudna.eleg keves ez az alvas....

2014. jún. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lányom 20 hós. Este negyed 9- fél 9 kor teszem le,9 -ig altatja magát.Reggel 7-8között kel,inkább fél8.Nappal alszik úgy 12-13:30-ig. Tegnap nem voltunk itthon de,így 2-4ig aludt,este pedig a szokásos 9től alszik,és még csendben van.

Lehet nem alszik az a gyerek nappal,enyém is ellenne alvás nélkül,mert volt rá már példa,hogy nem volt hajlandó aludni.

Szerintem nem normális ez az alvása a gyereknek,de lassan ovis,akkor ott rá lesz kényszerítve a rendszerre.Bár engem kifejezetten zavar az ovival kapcsolatban is,hogy ebéd után vagy 3-4ig alvás van,mert én nem akarok 10kor is itt szenvedni még a gyerekkel majd.

2014. jún. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!