Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok, ha unatkozik a...

Mit csináltok, ha unatkozik a gyerek?

Figyelt kérdés
Van egy 15 hónapos kisfiunk. Elég önálló, aranyosan eljátszik a dolgaival. Kertes házban lakunk, mindig van alami, amivel elbíbelődik, meg a szomszédokkal is szokott "beszélgetni" :) De vannak olyan alkalmak, amikor úgy tűnik, unatkozik.. csak megy fel-alá, lóbálja a kis karját, és dünnyög :) Egyáltalán ez az unalom jele? Unatkozhat egy ilyen idős gyerek?
2014. jún. 12. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne néha elvinni játszótérre, ott más játékok vannak és bár ennyi idősen még nem nagyon játszanak együtt, azért érdekes lehet neki a gyerektársaság. Akár még játékötleteket is lophat más gyerekektől:) Ha nincs játszótér esetleg gyakrabban menni vagy közös programot szervezni unokatesókkal, barátokkal.
2014. jún. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szoktunk menni játszótérre, minden nap, ha épp nincs más program.
2014. jún. 12. 11:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha dünnyög mellé, akkor tuti jár közbe az agya és gondolkozik, mi legyen a következő lépés :) Vagy épp kis szerepjáték megy már a fejében! :) Amúgy szerintem már tud unatkozni egy ilyen gyerkőc, de akkor talán nyafival jelét adja, hogy nem tud magával mit kezdeni. Amit leírtál, nekem az nem tűnik unalomnak.

20 hónapos kisfiú anyukája.

2014. jún. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!