Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy indultok el sétálni...

Hogy indultok el sétálni nagytesó + igény szerint szoptatott babával?

Figyelt kérdés

A kicsi olyan 1,5 - 2 óránként eszik még, szóval elég nehéz összehangolnom, hogy el tudjunk együtt menni pl játszóterezni, boltba stb...

A szoptatás sem úgy néz ki nálunk, mint a nagykönyvben; ha fáj a hasa közben tekereg, balhézik, ha fáradt már, le kell nyugtatni stb... szóval azt se nagyon tudom elképzelni, hogy ha menet közben megéhezik, szépen leülünk egy félreeső helyre. Persze ott lenne a nagy is akinek nem lenne türelme ezt kivárni/ csakazért sem akarná.

No meg a nagy dacoskodik, mióta megszületett a tesó nem hajlandó egyedül öltözni, enni. Szóval az is idő mire összerakom őket, mire elérnénk bárhova már jöhetünk is haza :(

ti hogy oldjátok meg?


2014. jún. 20. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk kimaradt a féltékenykedés az akkor 2,5 éves lányomtól, de én külön mentem el vele játszóterezni.

Így legalább érezte, hogy nekem nem csak a tesó létezik, hanem ő is.

Persze, napközben egyedül vagyok/voltam a két gyerekre, a férjem 16:30-ra mindig itthon van/volt.

Most 3 éves a nagy már és eljátszunk hárman napközben.

Akkor megyünk le játszóra 3-an, ha a tesó alszik. Megbeszéltük, hogyha a tesó felébred és nagyon "mondja a magáét", akkor hazajövünk.

A játszó tőlünk kényelmes sétával 5 percre van, rohanva pedig 2 perc alatt hazaérünk.

2014. jún. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkor mentünk, ha a pici jól lakott, s tudtam el fog aludni a baba kocsiban.

Volt hogy lefektetett tejet, s szopi után még oda adtam neki, hogy jól lakjon. Azzal kibírta 3 órát.

2014. jún. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi is akkor mentünk, ha a kicsi evett. Utána összekészültünk (2,5 volt a nagy) és mentünk játszótérre, biciklizni, ameddig belefért. Délután ugyanígy. Meg délután sokat ment a nagy az apjával.
2014. jún. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!