Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miből iszik 10 hónapos babád?

Miből iszik 10 hónapos babád?

Figyelt kérdés
Konkrétan linkekre lennék kíváncsi, hogy kb milyenből iszik, vagy milyen itató való egy 10 hónapos babának? Köszönöm.
2014. jún. 20. 13:12
 1/8 A kérdező kommentje:
Az enyémnek van most egy kis pohár rajta csőrrel. lyuk van rajta, iszik pár kortyot aztán mindig köhögés, mellényelés a vége. Miért nem tud belőle rendesen inni? Hetek alatt nem tudta még megtanulni? Vagy nem jó az itató, másik jobb lenne?
2014. jún. 20. 13:17
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 4-féle csőrös poharunk van, egyikből sem tud inni. Pohárból itatom.
2014. jún. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A fiam ilyenből ivott. Próbáltunk még sok másfajtát is, de csak ebből nem esett ki a szelep, ha odavágta a földhöz.


[link]

2014. jún. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is próbálom néha pohárból, de azzal is pár korty után már köhécsel. Meg fogja tanulni, vagy inkább valamelyik másféle csőröst erőltessem?
2014. jún. 20. 13:27
 5/8 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok


Nekünk van Avent varázsitató, Nuby csőrös, Mam csőrös és egy kemény műanyag csőrű ikeás pohárkánk, egyikből sem tud, vagy inkább nem akar inni.

Egy ismerős ajánlotta, hogy próbáljam meg a poharat, hátha. Nem mondom, hogy tökéletes, és egyedül természetesen nem megy neki, de még mindig ebből iszik a legtöbb folyadékot.

Érdemes valami picike átmérőjű pohárral próbálkozni, pl egy kávéscsészével, vagy felespohárral. Szerintem ösztönösen próbálkozni fog, az én lányom eleinte úgy ivott belőle, mint egy kiscica, a nyelvével "hívogatta" a vizet, közben nyammogott, nagyon cuki volt:D Elég hamar ráérzett a dolog lényegére.

2014. jún. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Avent szívószálas itató, azt nagyon szereti, de iszik pohárból is, fogmosáskor tanulta meg, azóta próbálkozik egyedül is inni belőle, de néha magára önti, ezért a szívószálas itató a legjobb.
2014. jún. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Philips SCF760/00 Avent szívószálas 260ml itatópohár
2014. jún. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pohárból.
2014. jún. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!