Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel játszik 8 hónapos...

Mivel játszik 8 hónapos körüli babád? Milyen játékai vannak? Milyen nemű?

Figyelt kérdés

Nem kell mondani a különböző flakonok esetét,hogy nem kell drága játék az is megteszi..

távirányítót és társait ismerem,én babámnak is az kell amit nem lehet....

tudom hogyan fejleszthető a pici baba.....

konkrét játékokra vagyok kíváncsi



2014. jún. 17. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, volt tanuló asztala, vagy mi a neve, számtalan labdája, csörgője, sütifaló bödöne, fischer price mókakockája, de bármennyire is nem ezt szeretnéd hallani, ezekkel sokkal kevesebbet játszott, mint a lakás berendezésével. Minden baba ilyen, ezzel nincs mit tenni. Mondjuk én nem feszültem be a fejlesztésen, hagytam, hogy azzal játsszon, amivel akar, azt csinálja, ami érdekli (persze ami nem veszélyes). Ma már 2 éves, érdeklődő, kifejezetten okos, önálló gyerek. Ja és fiú.
2014. jún. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nekem két gyerekem van 5 éves lány és 8 hónapos fiú,mindkettőjüket hagyom és hagytam földön önállósodni, felfedezni...

mindketten el is játszanak egyedül is és az is jó ha valaki leül és szórakoztatja őket.

háztartásból(nagy csipetkét,törlőruhát,mosogatórongyot,kicsi:instant teás dobozt,ásványvizes flakont,műanyag dobozt tetővel,mosószeres kupakot is kapnak kaptak játékot, és van is nekik vett késztermék

a napirendbe mindkettőnek beillesztődött nem tudatosan mondókázás zenehallgatás énekelés népdalok mese vers..

kérdésem oka kíváncsiság,ötletszerzés

2014. jún. 17. 14:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Kb. akkor kapott Chicco járássegítőt, az volt a mindene. Hamar felállt vele, mindent cibált rajta, a formabedobót azóta is szereti az elején. A többi játék értéktelen volt (csörgők, labda, képeskönyv, plüssök), ezekkel csak 1-2 percig foglakozott, lomfogók voltak. :) 13 hó/lány
2014. jún. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

8 hónapos kislányom kedvenc játéka a tesó színes habklumpája. Amint meglátta bárhol, már tepert is érte. Előszedtem egy régi, kinőtt szintén színes pacskert, lefertőtlenítettem és neki adtam. Imádja. Forgatja a kis kezeivel, rágja, nézegeti.

Szeret még labdával játszani, színes textileket gyűrögetni (pl ruhákat), és az elmaradhatatlan pet palack. Ez legalább 3 van a játékai között.

Vannak készségfejlesztői is, de ezek Őt még nem érdeklik.

2014. jún. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a pakolás volt a nyerő! Pl. tettem bébipapis üvegfedeleket egy fémtálba, és ezeket pakolta ki és be végtelen sokáig és élvezte, ahogy zörög. A "gyári" játékok közül szeretett egy fa-cumiláncot rágcsálni, a lábával labdát rugdosni (pihenőszék-szerűségben feküdve a labda mindig visszagurul a lábához és ezt szereti), kocka-tornyot rombolni. De a legjobban kutatni és felfedezni szeretett ekkor.
2014. jún. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedvence, ha teregetek. Imadja a nedves ruhakat es a ruhaskosarat.

Kuszik, muanyaggolyokat kerget a parkettan. Ha eleri, tovabbloki, h ujra mehessen erte. Ugyanezt a cumival is.

Szereti az olyan jatekokat, amin van valami porgentyu.

Hintazni szeret a jatszoteren.

Vizzel pancsolni szeret (babauszas/strand).

Elso gyerek. Imadja ha mas gyerekek kozeleben lehet, nezi a nagyok jatekat.

2014. jún. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy konkrétan mindennel a cumis üveg kupakjával is el tud játszani akár fél órát is :) Mászás közben ami érdekli azt megszerzi fáláll érte úgy hogy mehet a pakolás és futkározás egész nap a plüssöket annyira nem szereti ha az útjában van félre dobja :)
2014. jún. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!