Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti elvinnétek egy másfél...

Ti elvinnétek egy másfél évest a kórházba látogatóba?

Figyelt kérdés
Apósom van a gasztroenterológián, férje megígérte neki, hogy bevisszük a babát hozzá ma, de én nem igazán akarom.... Oda viszik a hányós fosós betegeket is nem?
2014. jún. 21. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
A legtöbb kórházi osztályra be sem engedik a 14 év alattiakat.Ha az apósod ki tud menni veletek a kórház parkjába,akkor vigyétek,de ha ágyhoz kötött akkor ne.Én mindig rosszul vagyok mikor meglátom az egyik hozzátartozó behozza a még karonülő gyermekét,mindig ki is küldöm őket.Egy osztályon mindenen kórokozók lehetnek.
2014. jún. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A hányós/fosós betgeket a fertőzőre viszik,nem ide.De attól még ott is lehet kalici járvány.
2014. jún. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, az lesz, én biztos nem viszem fel a gyereket.... Mérges vagyok a férjemre amiért megígérte neki, most már várja...... nincs ágyhoz kötve szerencsére.
2014. jún. 21. 09:44
 4/5 anonim ***** válasza:

én bevittem a gyerekemet a nagymamámhoz is, mint kiderült utólag, búcsúzni. majd a nagypapám volt 3x kórházban, 2-2 heteket, az intenzívre nem, de amikor lekerült, akkor 2 naponta vittem.

majd anyósom került kórházba, oda is bevittek, szintén utoljára sajnos :(

ha nincs ágyhoz kötve, akkor találkozzatok vele a kertben

2014. jún. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
NEM! Neki még nem akkora az immunrendszere, a gyerek érdekeit tartsd szem előtt, megér-e annyit az a látogatás, hogy épp viszed be a babádat a betegekhez. Persze, a buszon, vonaton is elkaphat bármit, de egy kórházban azért több az esélye.
2014. jún. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!