Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a baba-mama úszógumiról? Vennétek ilyet?

Figyelt kérdés
[link]

2014. jún. 21. 13:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
49%
Apám, hogy miket kitalálnak....még nem láttam ilyet, nem is hallottam róla. Nem érzem szükségesnek.
2014. jún. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az előbb láttam meg a facebook-on egyik ismerősöm osztotta meg. Sajnos én hajlamos vagyok bedőlni a sok reklámnak/reklámfogásoknak. A teleshoposok is behülyítettek 2 alkalommal is.
2014. jún. 21. 14:40
 13/14 anonim ***** válasza:
50%

Ez egy baromság. Akármi van, te se tudsz rendesen mozogni, meg a gyereket sem tudod mozgatni. Nem csak ha hirtelen kell, hanem úgy általában is nagyon rossz találmány szerintem!


Eleve nem kell a szülőknek úszógumi. De ha olyan vízbe mennek, ahol mégis kell, oda legyenek szívesek és inkább ne vigyék a babát megukkal mindenki érdekében!

2014. jún. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Kitalálták, de semmire sem jó. És ráadásul mint majdnem minden strandjáték, kínai bóvli. Nem kéne megvenni, ez egy vacak. A kicsinek inkább a biztonságos beülős, sokrekeszes bébiúsztató való.
2014. jún. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!