Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok bolti fagyasztott...

Adtok bolti fagyasztott gyümölcsöt a babának?

Figyelt kérdés
Most kezdtük a kóstoltatást,de ugyebár barack nincs. Fagyasztottat adtam neki. Jobb inkább az üveges bébiétel? Vagy ez is jó?
2010. jan. 3. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én adtam fagyasztottat is neki. Jobb mintha konzervet vennél, sőt talán még sok frissnek mondott gyümölcsnél is mert a fagyasztás alatt megörzik vitamintartalmukat, míg a "friss" gyükölcsök tele vannak mindenféle vegyszerekkel meg kitudja még mikkel. A bébiételt is nyugodtan adhatod, igaz vannak akik nem díjazzák. Én a mai napig adok néha még ebédre is lányomnak. Most 9hónapos. Mikor elkezdtük a hozzátáplálást pedig szinte csak azt kapott.
2010. jan. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Prbóltuk, de a "bolti" mirelit az olyan pocsék volt, hogy ki kelett dobni. :(

Utánna feladtuk.

A második gerköcnél már inkább mi fagyasztottunk le időben.

2010. jan. 4. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én adtam, mivel a védőnő, az orvos is ezt javasolta. A Fagyasztott teljesen jó, nincs benne tartósítószer, mint pl. a konzervben, és cukor sem, mint a bébikajákban.

Mondjuk tény, hogy pl. pont a fagyasztott baracknak lesz egy fura állaga, ha kiengeded. Épp ezért most a második babánál turmixoltam le barackot, és jégkockatartóban lefagyasztottam. Az első időkben, a kóstoltatásnál jó lesz, de képtelenség annyi mennyiséget eltenni, hogy az az egész őszi-téli időszakra elég legyen.

2010. jan. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. jan. 4. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!