Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudnék alig használt...

Honnan tudnék alig használt 56-62es jó minőségű babaruha csomagot beszerezni?

Figyelt kérdés
Nem bodykra gondolok elsősorban, hanem vagány kislányruhák halmazára, amelyek tényeg minőségiek és szépek! Kislány, ha esetleg valaki adna el ilyet:)
2010. jan. 4. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
vatera,tesz-vesz
2010. jan. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia :O)

Én az Angex-nél szoktam vásárlni,babaörzéken,www.ideababaruhat.hu v www.gyerektrend.hu !Rem,h segítettem!

2010. jan. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tényleg gyönyörűek vannak a teszen (én azt jobban szeretem mint a vaterát) én is most ilyet vettem a lányomnak mert semmi se volt jó rá amiket beszereztünk neki, olyan nagy súllyal meg hosszal született.

Szóval kisruhától kezdve, harisnya, zokni kis fölsők, édes pulcsi, nadrágocska mind márkásak (george, next, cherokee) és 3500 ft volt.

A márka nem a márka miatt érdekes hanem azért mert ezek használtan is szépek, jó minőségűek maradnak mert olyan anyagból készítik őket.

Szóval szerintem tökre megérte, főleg hogy tényleg szépek!

És ha külön külön vettem volna meg drágábbra jön ki az tuti!

Mondjuk én csak olyat veszek meg aminél nagyon jó a fotó és sok fotó van fent és jól látom MIT is veszek meg, mert nagyot is lehet bukni rajta ha rossz állapotúak a ruhák.

Múltkor a nagyfiamnak vettem egy disneys fölsőt, hát én mosogató rongynak se használtam volna már azt nemhogy gyerekre :(

2010. jan. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem nagyon sok szép holmim van. Nyár elején született a babám, és imádtam öltöztetni. :D Még most is.

Szinte minden ruhája márkás, hímzett, igazi tündérke egyberuhák, de van vagány csajos melegítő szettjeim is. :)


ha érdekel bombikem@indamail.hu

2010. jan. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!