Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell forralni a babának...

Meddig kell forralni a babának a vizet?

Figyelt kérdés
Utána sima csapvíz vagy szénsavmentes ásványvíz?
2010. jan. 4. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
1 éves korig,aztán viz.Mi most leszünk 1 évesek jővőhéten,de szerintem én még forralgatom kicsit.
2010. jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én 22 vagyok,de olyan a viz,hogy ha nem forralom fel,akkor megy tőle a hasam,ugyhogy csak ásványviz

környéken van sok kisgyerek,egyse tud sima csapvizet inni


otthon (szüleimnél) iható,öcsém 1 éves korában kapott először,bár nem issza meg,megmondta,az csak fogmosásra van...

2010. jan. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Egy éves babának forralni kell a bolti tejet?

Most kezdem bevezetni a tejet a kislányunknál, a védőnő azt mondta, hogy forralni kell a bolti tejet is, itt pedig már többször olvastam, hogy nem forralják az anyukák. Ti hogyan kezdtétek el bevezetni? Tápszerhez adva vagy először csak egy kicsi kanállal, hogy...

5 hetes babának a tápszerhez kell forralni a pi vízet?

Mert nekem adtak róla tájékoztatót amin az áll hogy nem kell mert tisztított víz mint a Jana bébivíz stb... Akkor nem kell forralni? Elég csak hűsebb helyen tartani és mikor csinálom a tápit a babának akkor megmelegítem mikróban?

Mennyi idős korig kell a babának forralni a tejet?

15 hónapos lesz nemsokára, és már egy éves kora óta issza tejet, és még forralom neki! Meddig kell még?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!