Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem igényel túlzottan a 8...

Nem igényel túlzottan a 8 hónapos babám, ez normális?

Figyelt kérdés
Délelőtti szopi után egyedül alszik el újra, majd ha játszik, eljátszik egyedül, jön-megy, felfedez, de nem igényel. Evéshez és tisztába tételhez van rám szüksége, de amúgy tök jól el van egyedül. Ez baj? Jobban oda kéne tennem magam, szórakoztatni, vele játszani, stb.? Vagy, ha neki ez így jó, akkor ne aggódjak? Hagyjam békén, ha nem hív? Itt vagyok vele egy szobában (kivéve, amikor alszik), de azt hittem, egy baba mindig az anyján lóg. Nálunk ez nincs így.
2014. jún. 26. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
jajjistenem! áldd a jó istent és csináld a dolgod! :D téged szeretnek az égiek,h. ilyen gyereket kaptál :D
2014. jún. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kedves vagy, hogy ezt mondod. Csak tudod látom másokon, hogy a nyakukon lóg a babájuk, sírnak, ha nincs jelen, és picit úgy éreztem tegnap is és ma is, hogy talán nem is szeret annyira... persze, ésszel tudom, hogy ez hülyeség, és a szopik alatt is simogat, és szeret bújni, de amúgy nem annyira ragaszkodós, mint gondoltam, hogy lesz. :$
2014. jún. 26. 09:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Lányom is ilyen volt babaként.

2 évesen meg apás lett.

Konkrétan "elhanyagolva" éreztem magam.

Most 4 éves és én vagyok a csodálata tárgya. :D

Napi szinten ölelget, puszilgat és mondja el, hogy "anya, olyan jó vagy". :)

Szóval szerintem nyugodj meg, jól van ez így! S lesz ez még másképp!

2014. jún. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. jún. 26. 10:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is inkább irigy vagyok :)

Szerintem ne aggódj.

2014. jún. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!