Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én ragaszkodom túlzottan a 4...

Én ragaszkodom túlzottan a 4 hónapos picimhez vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Anyósom megsértődött rám ,mert itt volt és pont nyügös volt a pici és én nem adtam át neki,hogy ő nyugtassa meg és ,hogy azt mondtam nem kell neki tea. Úgy gondolom ha a picinek baja van akkor elsődlegesen az anyukájára van szüksége és tudja ,hogy rám számíthat.Velem van gond vagy más is így csinálja/érez? Anyósom ez miatt el is ment tőlünk,pedig úgy volt ,hogy holnapig marad. (nem mintha hiányozna)
2013. febr. 6. 16:43
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
90%
Mikor ennyi idős volt én sem szerettem ha fogdosták! Főleg nem az anyósom!:) De anyunak bármikor oda adtam! Szerintem ez normális de idővel többet oda fogod adni!:)
2013. febr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
12%
Én is meg haragudtam volna. Belehaltál volna ha oda adod neki. Remélem az én mennyem nem lesz ilyen mint te.
2013. febr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Az én babám már betöltötte a 10 hónapot. De pont jártam én is így anyósommal! Én sem adtam oda neki szivesen. Mindig ideges lettem, mert kapkodta ki a kezemböl. Egyébként nekem olyan érzésem is volt, hogy nem adom oda senkinek főleg neki. Olyan féltékeny voltam, hogy valami őrület. De szépen lassan belerázódtam s megvívtam a magam csatáját. Mostmár nem robbanok fel ha az ő kezében van és hurcolja a lakásban. Vagy legalább is visszafogom magam. Szerintem ez a hormonk játéka is! ugyhogy nyugi, majd fog ez változni nálad is! Egyébként nem utálom anyósomat de nem is rajongok érte. Mégis ő a férjem édesanyja és agyermekem nagymamája. Egyébként imádja az unokáját. Csak nekem néha furcsán. De meg kell szoknom, hogy ő ilyen. Neki meg tuti én vagyok furcsa.

2013. febr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki mit érez ha sír a gyereke a fájdalomtól ,mert fáj a hasa vagy a foga ,de nekem olyan mintha a szívemet tépnék, és biztos nem tudnék ott állni mellette és nézni ,hogy más karjában van és talán azt gondolja rám nem számíthat.
2013. febr. 6. 16:51
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Én is ragaszkodtam nagyon a kicsimhez,és én is úgy gondolom hogy főleg az anyukájára van szüksége,de abba is belegondoltam hogy nekem kisfiam van,én is anyós leszek,és nekem is jól esik majd ha az anyukája ideadja nekem is a babát.Amúgy nekem nagyon aranyos anyósom van.
2013. febr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Ha nem sír a pici akkor foghatja meg amikor akarja és játszhat vele. Nekem sajnos sok a konfliktusunk mert nagyon bele akar szólni ,mit hogy. Sőt egyszer megmondtam,hogy nem kell a teába cukor ő meg rávágta,hogy akkor is tesz bele és csodálkozott,hogy kiöntöttem. Meg az eleje ota rám akarja erőltetni,hogy tápszerezzem,pedig van tejem. Csak ugye akkor ő is tudná etetni vagy így jön ki rajta ,hogy anno nem tudta egyik gyerekét se szoptatni.... nem tudom
2013. febr. 6. 16:54
 7/35 Jégtánc ***** válasza:
30%
Lehet megtudta volna nyugtatni.Mondjuk ezt már sosem tudod meg:) Én odaadtam volna,mert az a lényeg hogy megnyugodjon,és ha nekem nem sikerül akkor még jól is jön hogy épp ott van az anyós.Anyóst hívd szerintem hogy ne haragudjon,de te ezt így is így gondolod.
2013. febr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 3-as vagyok. Na pont ezen is vitatkoztunk mi anyóssal. Mert én tudtam szoptatn ő nem . És tuti, hogy féltékeny volt valamien szinten mert állandóan dumált az uramnak, hogy tuletetetm, mert jött belöle a felesleg. Csak refluxos valt a babám.
2013. febr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
6 hónapos a kislányom. Alapesetben én szívesen odaadnám anyósom kezébe, ha érdekelné az unokája, de nem érdekli, nem látogatja. Viszont, ha sír más kezében (pl. anyukáméban, apukáméban, vagy apósoméban) és nem nyugszik meg annyitól, hogy megsimogatom a fejét, vagy megpuszilom, akkor én is átveszem, mert nálam mindig megnyugszik. Még soha senki nem sértődött meg ezért.
2013. febr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
14%
Nem kell így csimpaszkodni a gyerekbe. Az más kérdés, hogy nem szereted az anyósodat, de attól még a nagymamája, nem kell megsérteni. Mellesleg az csak neked lesz jó, ha rajtad kívül más is meg tudja nyugtatni a babát.
2013. febr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!